Přejít na výpis diskuzí

Hayden Christensen

OSOBNOST 31.12.2006 
173 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inpedy

    No coment

    Proč je tak mrtě kráááááásnej.... *16* *15*
    • Re: No coment

      hayden je nejlepší herec *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Anakin je opravdu nádherný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • ....

    Nj Hayden...Hayden má to neuvěřitelné charisma v sobě *14* přitažlivý, šarmantní mladý muž..gentleman za každé situace..šikovný herec...takového mít doma *1*
  • e

    hele doufám že víte jistě že je fakt tak skvělej jak ho tady popisujete.Třeba je to jenom magor s hezkou tvářičkou.To se ale nikdy nedozvíte protože ho nikdy nepotkáte.Takže asi smůla? *4*
    • Re: e

      zalez do díry *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: e

      Třeba se to někdo znás dozví a také ho možná potkáme.Co ty víš.Stačí být na správném místě ve správnou chvíli. *1*
  • Joker

    Čau lidi dočetl jsem se na amerických stránkách že by hayden měl nahradit heatha ledgera ve třetim batmanovi jako Joker myslim si že by to nebylo špatný hlavně aby neskončil jako Ledger
  • milášek

    Je moooooooooc hezkej a úúúúúúúžasnej!!!!Hrozně mu to sluší v 1,2 ale ve 3 jsem ho málem nepoznala,protože ta vypadá jinak a starší.Je prostě k zulíbání:)
  • Ahojky

    On je tak krasny ja se snad zblazním.......................................... .........
  • Takže, asi začnu těma jeho dnešníma narozkama *1* Přeji vše nej!
    Pokračovat budu tím, že je BOŽÍ a ve Star Wars hrozně k sežrání *14*
    Ve III. Epizodě když je naštvanej tak je k sežrání *14* Já teda nebrečím, že mi není 30. I když někdy k tomu nemám daleko *1*
    Souhlasím samozřejmě s tím, že sny jsou lepší než realita *1* Je to skvělý herec. Vy co říkáte, že není tak nevím na koho koukáte, ale budiž brát vám to nebudu *1* Mě osobně se líbil ve všech filmech, ve kterých jsem ho viděla. Úžasnej je taky v Cestě vzhůru *14* Miluji ho! *14*
  • Je fakt krásnej,ale Paul Walker je hezčí. Ehm...a mimochodem,jestli se kvůli němu nikdy nevdáte/podřežete si žíly/odletíte do Kanady,abyste záhy zjistily,že ho nepotkáte a kdyby jo,tak že se na vás vysere; Tak byste spíš než Kanadu měly navštívit cvokaře.Nic ve zlym.
  • Je to hajzl

    Presel na temnou stranu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit