Přejít na výpis diskuzí

Helena Bonham Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Helenko, taková úžasná herečka jako ty se na světě téměř nevyskytuje, zůstaň prosím přesně tak skvěle praštěná, jaká jsi dosud byla :) Doufám, že si narozeniny užíváš se svou rodinou, přáteli a s každým, koho máš ráda :)
    S pozdravem a přáním stále stejného úspěchu,
    Lily
  • Je to skvělá herečka, je pro mě jedna z nejlepších *4* Tímto jí chci popřát všechno nejlepší k narozeninám, i když ona si toto nepřečte a kdyby měla příležitost, tak předpokládám že Česky neumí *1*
    • Česky by si šlo popovídat akorát s představitelem Igora Karkarova ze čtvrtého dílu Harryho Pottera.Ten jako jediný herec z Harryho Pottera umí česky
  • úžasná herečka

    Je to úplně úžasná a skvělá herečka *3* .Všechny její role ji absolutně 100% sedí.Roli Belatrix Lestrange v Harry Potterovi mám hodně ráda a myslím,že ji Helena ztvárnila na jedničku.Jen tak dál a spoustu dalších takových úžasných rolí. *3*
  • pajanike

    Happy Birthday

    Tramtadá!!! Tramtadatadá!!! Všechno nejlepší k narozeninám!!!!! *4*
  • terezxd

    Heya! happy birthday!

    I wish you more than everyone of us could have!!! *3*
  • Anna.N
    Je to bezkonkurenčně vynikající herečka.(však taky proto dostala Řád britského impéria od britské královny Alžběty!)
    Má můj velký obdiv.
  • Helena

    Je naprosto úžasná. Umí se vžít do role a v Harrym Potterovi je to moje nej. postava. A ve Sweenem Toddovi je taky fakt skvělá! No prostě jednička!
  • xcornelia14

    Happy

    Happy Birthday:)
  • www.agness-web.blog.cz

    Helena Bonham Carter je opravdu herečka s budoucností! Sama nám dokázala nespočitatelně mnoho rolemi. I když většinou hraje záporáky, sednou jí, např. Bellatrix Lestrengeová, popravdě jen jednou jsem ji viděla hrát kladnou roli - film Karlík a továrna na čokoládu, kde ztvárnila maminku Karlíka ;)

    Jinak všechno nejlepší, proože ona je herečka budoucnosti ;) Díky za úžasné zážitky při filmech
    • Jakožto holka, která vyrůstala na Potterovi a měla období, kdy tím byla doslova podlouzněná, tak musím říct, že Bellu hrála bravurně, ve všech dílech, tam jí vždycky doslova miluju :) Ještě jednou krásný narozeniny, i když vím, že si to nikdy nepřečteš :) ;) Řekla bych jí ať to oslaví, ale nebála bych se, že by oslavu půlkulatin vynechala ;) Happy B-day, Hel. She is AMAZING ;)
  • dobrá herečka i krásná nevíte jak se dávají smajlíci
    • klikneš na smajlíky kteří jsou úplně dole, nejdřív se ti tam ukážou jako kříže z číslem, ale to je v poho, protože až koment odešleš, bude se zobrazovat jako klasickej smajlík kterýho sis vybrala..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit