Přejít na výpis diskuzí

Helena Nováčková

OSOBNOST 14.9.2011 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • helenka je výborná herečka a hlavně hezká skvěle to zahrála a mě se to moc moc líbilo takže výborná práce henko *14* *14* *14* *14*
  • víš co ty blbá rockerko ty bys ten film tak hezky nezahrála a ona je hezká a ty seš škaredá jako čarodejnice seš pěkně blbá a líp bys to nezahrála , protože by si tě ani nevybrali tak ztichni *15*
  • Helenka hrala moc pekne a na to ze to byla jeji prvni role tak to zvladla dobre takze nevim o co vam jde
  • musíte tady psat že není dobrá herečka . a je hezká
  • MalaRockerka
    Neumí vůbec hrát..Nato že má jen jeden film vůbec hrát neumí! Lemra je.....I já bych to zahrála líp!
    • Ty krávo pytomá já sama jsem hrála v některých filmech a ne každá herečka to zahraje na poprvé výborně , přesně podle tvých představ . Ty jsi určitě neskušená a v žádnym filmu jsi nehrála tak tu neurážej mladou generagi i já jsem mladá ale to neznamená že někoho urážim jenom objasnuji situaci ... sama jsi to snad ani neviděla!!!!!!!!!!!! *16* *16*
    • umí hrát dobře *14* i když natočila 1 film.Ty malárokerko hahaha. *16*
  • Jsem možná jediná kdo si to myslí,ale Helena není dobrá herečka!Vůbec se mi ve filmu nelíbila,měli vybrat někoho jiného!Jsem ráda že jsem jediná kdo si to myslí,a že máš tolik obdivovatelů *3*
  • ajko
    *14*
  • ajko
    Napíšeš mi prosím *13* *13* *13* *13* *13* *13* *6* *6* *6* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • ajko
    Ahoj Helenka *15* čo robíš
  • No tak ji Elčo nezáviď. Ona něso dokázala narozdíl od tebe. A JÁ JÍ MÁM RÁDA *4* *4* *4* *14* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit