Přejít na výpis diskuzí

Helena Nováčková

OSOBNOST 14.9.2011 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fajn chci být taky herečka.Byla to legrace a vzpomínám na dívku na koštěti *5* *14* *4* *15* *2* *1*
  • hezký máš štěstí že tě vybrali *15* *2* *14*
  • Je pravda že je docela velká holka na to aby hrála holčičku v 2.B.
    Nemyslím si ale že by tu roli hrála špatně. Film jsem viděla a byla to legrace. *2*
  • Film jsem zatím nevěděl vždicky něco nevidje ale to co píšete o helence je nehzké Helena dělala jen to co mu nařídil režiser tak helena s tím nic nemůže dělat a Helenka se mi moc líbí sháním spousty fotek (ps. Možná udělám web o Helence ) *14*
    • Režisér má u filmu nějakou představu a očekává od herce určité zkušenosti v herectví. Proto se pořádá casting, kterého se bohužel Helenka asi neúčastnila - tomu se říká třeba protekce (vím o 2 holkách, které se dostaly až do finále, ale Helenka mezi nimi nebyla). Potom to samozřejmě dopadne tak, jak to dopadlo. Režisér Helence řekne co má zahrát a jak si to představuje, ale ten způsob hraní, který pak vidí diváci v kině nebo v televizi, je už na samotném herci. Takže ano, dělala jen to co jí nařídil režisér, ale Helenka s tím právě měla něco dělat - né, že nemůže! Všímavější možná poznali, že Helenku dokonce dabuje někdo jiný. Souhlasím, že není hezké o Helence psát až tak ošklivě, ale upřímnost ošklivá není. Jen občas bolí... :-)
      • Presne tak....Spatne zvolena hlavni role. Inu protekce nadela divy. clovek napise pracdu a hned ho tady kazdej hajtuje,,pravdepodobne kamaradi herecky..
  • Mě ta holka přijde jako fiflena no bože hrála v jednom filmu kterej se filmovym kritikum ani nelibil a teď dělá hogo fogo.
    • Presne...
    • Drž hubu ty mrdko zamrdaná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • No a ty my přijdeš jako kráva! Helča je moc fajn holka,tak se do ní nenavážej když ji neznáš!!!
      • Přesně tak, to samí by mohla říct Helenka o tobě
  • anetinka.bouberlova
    I <3 you mas narozky jako já miluju den 27 a miluju mesic Březen *14* *14*
  • Saxána není pokračováním, ale vraždou Dívky na koštěti a jestli je tahle kopist herečka, tak to je i to koště hercem.
    • Presne, slatanina bez deje. A horsi herecku snad uz najit nemohli
    • a ty seš imbecil zajebanej !!!
  • jsem taky herecka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit