Přejít na výpis diskuzí

Helena Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helena

    Ahoj,zdravím všechny fanoušky Heleny.Asi před 3 lety se mi dostala do rukou knížka,,Deník mezi životem a smrtí,,a zhltla jsem jí za jedno odpoledne,vždycky když mi nebylo nejlépe tak jsem jí znovu vytáhla a hned mi bylo lépe.Byla to optimictická bytost..
  • AHOJ

    Jemi sice jen 12,ale paní Helenu mám jako herečku strašně ráda.Mím nejoblíbenějším filmem je Slunce,seno erotika,a vubec filmy s helenou jsou super.Je škoda že už žádné nebudou,je škoda že paní Helena umřela. AHOJ Lucka *3*
  • Pocta velké herečce

    Helenka Růžičková byla velkou českou herečkou a škoda,že již není mezi námi.Její nejkrásnější filmovou rolí byla Anna Urbanová v Kachyňově TV seriálu Vlak dětství a naděje.Tady se projevil její obrovský herecký talent jak komediální,tak i dramatický.Byla nejen velká umělkyně,ale i vzácný člověk.Čest její památce a ať je jí země lehká.
  • Helena

    Ano, je to smutné kdiž nějaký dobrý člověk umře. Ale tak to prostě v životě chodí, všek nás to čeká taky...
    • Re: Helena

      Ano, je to smutné kdiž nějaký dobrý člověk umře. Ale tak to prostě v životě chodí, všek nás to čeká taky...
      Kdiž se píše tvrdé Y,ty troubo
      • nika1979

        Re: Re: Helena

        když jsem uslišela že zemřela tak jsem plakala .......moccccccccccc
        šla navrch zasvim mužem synem
        ale škoda ji je bila nejjjjjjj
        Helenka jak řikal pan Zděnek Troška a Vaclav Glazar *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to smutny že umřela, ale tak to prosťě v źivotě chodí. I kdiž je nám líto. Všek...nás to čeká taky...
  • zivot a smrt

    byla to ma nejoblinejsi herecka mnela jsem ji moc rada,je to smutny ze umrela.
  • Vzdycky me pobavi...Skoda ze uz ne nebudou novy filmu,a muzeme jenom vzpominat ;o(
  • byl to hodny clovek
  • Není úplné

    Chybý vám tu že v roce 1991 vidala se svým synem jedno album nazvané: Písničky za všechny prachy! *16* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit