Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
902 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • časopis Šíp jsi dal tu práci a zjistíl že lístky na Vondráčkovou neprodali ani ve slevomatu to je totální fiasko a až zažaluje ČR myslím že to bude definitivní konec
    • Pí. Helena zažívá totální úpad své kariéry a může si za to sama. Plive jed na ostatní a vrací se jí to ve velkém i s úroky. Furt jen samý soudy a žaloby. Kdo by na ni měl mít furt náladu? Kariéru si zničila sama. Kdo seje vítr, sklízí bouři.
  • Přesně tak, HV vypadá dobře jen díky plastikám, žádný jiný kouzlo ji nepomohlo, nic víc za tím nikdo nehledejte. A tady ani nejde o vzhled, ale o charakter a jaký má paní HV charakter, nám za ta léta již předvedla. Takže netřeba komentovat.
    • Pavol

      Hm čo vieš o charaktere pani Vondráčkovej Helenka je výnimočne vzácna ľudská Osobnosť skvelá milá úprimná vždy ochotná diskutovať a kto si ýe ju súdiš na základe nejakého bulváru toto si Helenka naozaj nezaslúži

  • Helena Vondráčková, kdo to je ? Neznám.
    • Kde si žil posledných 50 rokov? nemáš rádio ,alebo TV prípadne internet?
      a ako si sa ocitol na tejto stránke? *16*
  • Výborná zpěvačka,krásná ženská - fandíme jí s celou rodinou.Pěkných pár let.Jen tak dál Helenko.
    • Vždycky tak nějak "proplouvala", "kam vítr, tam plášť". Za minulého režimu měla styky a to jí vydrželo dodnes.
      Určitě se nerada baví o tom, když měla poměr se soudruhem Štrougalem a jeho žena, paní Štrougalová, jí dala "co proto" a od té doby má umělé zuby, které jí pan Štrougal zaplatil.
      A téma ve smyslu: "Vypadá dobře" ... po tolika plastikách by vypadal dobře i Karel IV !!!
    • helena vondráčková výborná zpěvačka hm a proč má jen jednoho zlatého slavíka?
  • Paní Vondráčková, čekal jsem od vás a vašeho muže více inteligence v odpovědích, vybírat si kladné otázky a na ty nepříjemné neodpovídat, umí každý. Překvapilo by mě, kdyby jste začali těmi otázkami na tělo, ale to se nestalo, takže zase píár dua z řitky. Škoda času, to jste fakt nemuseli ani odpovídat, to jsou 100x omleté odpovědi, ty už umíte nazpaměť a my je známe. NEPOVEDENÉ PÍÁR.
  • Re Pavol : Kterou pomocni osobitnou jsi to presne "absolvoval" ?
    P.S. Ja vim, dnes to jsou zvlastni skoly *1* *1* *1*
  • Marta Kubišová se dnes stala Rytířkou Čestné legie a "národní poklad" nedostal nic... a ještě má prázdné sály...každý dostane jednnou co mu patří !!! *15*
    • Vondráčkovou jebne měla by emigrovat hlavně za urážky a soudy kterých se dopustila na Martě dnes se opět potvrdilo kdo je morální ikona a kdo je morálně na odpis
  • A to, že žaluje pí. Kubišovou akorát svědčí o tom, že ji chce jen pošpinit, pokud jí někdy paní Kubišová ublížila, tak se jí určitě za to omluvila osobně, jenže pomstychtivá helena tohle neuznává, tak se neštítí ji vláčet po soudech místo toho, aby ji odpustila a zapomněla a všechno smazala. No uznejte, není lepší si všechno vyříkat v soukromí a navzájem si odpustit než do toho tahat soudy a bulvár?? Na tohle člověk musí mít opravdu žaludek a HV ho bohužel má, ta se toho neštítí, že jí to pořád baví, podávat na někoho žalobu. Paní Kubišová by se jí určitě takhle hnusně nemstila, akorát to dosvědčuje, jak prohnilý charakter HV má. Jestli jí i přesto někdo fandí, prosím, u mě klesla tak hluboko, že už to víc snad nejde.
  • Pavol, nerozumím, proč HV tak zoufale bráníte, když si to nezaslouží. Tady každý ví, co je zač a pokud se to na Slovensko ještě nedoneslo, tak se o tom jistě brzy dozvíte i tam. Pravda, klidně si jí tam nechte, tady o ní nikdo zájem nemá.
  • H. Vondráčkovou už ani nepovažuju za celebritu a osobnost, to, co předvádí poslední léta je vrchol a divím se, že ji ještě vůbec někdo poslouchá. Líbila se mi akorát v pohádce Šíleně smutná princezna, tam jí to seklo, ale z toho charisma už nemá nic, všechno zaprodala bulváru a sama sebe pohřbila kilometr hluboko. V rádiu mi tolik nevadí, protože tam není vidět, ale v televizi nemám vůbec chuť na ní koukat a divím se, že ještě vůbec vystupuje v televizi, že na ní jsou lidi zvědaví (zatím), vadí mi, co provádí paní Kubišové a panu Neckáři, tohle si oni nezaslouží,aby na ně takhle plivala.
    Paní Kubišová a pane Neckáři, nechte ji být a vůbec si jí nevšímejte, však ona na to Helča jednou přijde, až zůstane sama a všichni se na ní vybodnou a ještě za váma přileze a bude ráda, když jí odpustíte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit