Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HELENA

    ... nejprodávanější česká zpěvačka všech dob!
  • Co chcete dokázat?!

    Paní Vondráčková úplně ztrácí kredit svými spory s bulvárem. Jeví se jako potrefená husa a hamižná netykavka. Pro spoustu svých fanoušků, zklamaných jejím chováním, přestává být osobností.Určitě se to musí projevit i na její profesní dráze. Já osobně bych již na její kocert nešla, vždyť ji za její vyhrané soudy musíme vlastně zaplatit všichni a to chce ještě špinit ČR i ve Štrasburku. Je to její velká hanba.
  • Helča

    by se mohla obklopovat jen a stále symýma krásnýma chlapama a když trochu ustoupí, bude možná vypadat víc jako hešzká a chytrá dáma. Td ale moc na pilu tlačí a je to všem protivný. Více Maxů a Hůlků a tak a bude nač koukat. Co máme z Machálkový? Nudu. Jen úžasný mužský a navíc mezi nimi vynikne !
  • Stálice

    Poslouchám Vás už od svého dětství a pořád se mi líbíte. Moje babička vždycky obdivivala Váš vkus, nápad, jak se obléci. Přeji Vám, ať se Vám daří.
    • Pavol

      Helenku zbožňujem od detstva mám ju veľmi rád🙂

  • To je hvězda

    Helena je sice hvězda. Ale ten její manžílek to je teda dílo. Heleně zahýbá kde může, dluží na každém patníku, i exekuce po něm jde,... Stačí číst noviny!!! Je to ale síla, kam tu Helenu táhne!! Ať ho kopne do koulí a pošle k šípku!!!
  • královna popu

    Je to královna popu to nikdo nemůžete popřít, ikdyž se do ní bulvár trefuje co může a dělá z ní buh ví co, její hlas obdivuje celá střední Evropa. Která zpěvačka česká se prosadila za hranicema? Aha? Jenom Helena a par zpěvaček!!! takže klíd s těma blbejma názorama.
  • Zkrátka

    Nevím, co protí ní všichni máte. Je to nejlepší zpěvačka, nejprodávanější a nejdéle se drží na výsluní!
  • Ať jde k šípku

    Už tady smrdí dost dlouho, pořád chce ěnkoho žalovat a soudit se. Její amnžel ji zahýbá s právničkou a jí to asi nevadí,... Ať táhne k šípku!!!!!
  • Krásná žena

    Helena je opravdu mockrásná žena!!
  • ...

    She is good

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit