Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VVondráčková už je ti fajn?

    Vyměěnila jste charakter i kamarády za peníze to musí být bezva pocit že?
    Měla byste si vzít brigádu u soudu na podatelně aby ty vaše trapné soudní pře nemusel přijímat někdo jiný.K čemu vám bude omluva od paní Kubišové zhrzený pocit z prohraného minulého sporu jak ubohé.Jediný výsledek bude že si o vás nikdo neopře ani rezavý kolo a prázdné sály budete muset do Polskatam vás ještě baští spolu s Koralem nu kdo by odolal? *13*
  • Vypískat a basta !

    Helena Vondráčková se nikdy neměla seznámit se svým současným mužem. On je ta spodina a Vondráčkovou táhne dolů za sebou. Jen nechápu, že ona sama to nevidí. Národ dobře ví, čím si paní Kubišová prošla a jak se k ní za totality chovali, zatím co Vondráčková si dál zpívala. Měla by k paní Kubišové přistupovat s respektem a ne se k ní chovat jako hyena a snažit se na ní vysoudit peníze. Nestačí Vám, jak už Vám Váš manžel rozvrátil Vaši rodinu??? Možná by se lidé k "demostraci" mohli přidat a přestat chodi na jeji koncerty. Já bych jí za těchto okolnosti na koncert rozhodně nešla.
  • kauzy a soudy

    Helena jistě při své inteligenci ví,kde je pravda. Je jí jenom stydno přiznat pravdu ostatním.To "velké" štěstí se jí zračí v unaveném a uštvaném obličeji. Zajímalo by mne, zda-li si také přečte diskuse lidí o sobě. Jednoho dne skončí stará, opuštěná, bez peněz a hlavně strašně sama. Nejhorší budou výčitky kvůli chování vůči svému otci, který ji vlastně nasměroval kariéru a zbytku rodiny. Je mi jí moc líto.I když se úžasně v očích veřejnosti ztrapnila soudem s paní Martou Kubišovou,přece jenom ve svém životě dokázala mnoho. Její současný manžel ji skutečně táhne ke dnu. Mám pouze na mysli obrazně řečeno ty neustálé spory a kauzy. Snad si to uvědomí a brzy to přestane. Už se tím každému bohužel protiví.
  • Helena

    Je tě Heleno škoda chlapy by sis mohla vybírat a máš doma tohle.A zahodíš kvůli němu všechno co tě poutalo s rodinou.To ti není táty líto?A ještě něco. když je člověk slušnej vyjde s každým.Takže co se týká tvého muže:Bez komentáře.Je mi tě líto.
  • kdy už vkus porazí mamon?

    Každý by měl být soudný a vědět kdy skončit.Helena Vondráčková byla dobrá zpěvačka, ale zpěvačky nezrají jako dobré víno a jistě by si i ona zasloužila pěvecký důchod. Je dosti trapné se dívat na 60 letou stařenu, opracovanou zázraky chemie a kosmetické medicíny dneška, jak se v jeansách či trapných mini snaží poskakováním na pódiích být za každou cenu in. *3*
  • Má co chtěla !

    Táta Heleny prokoukl Michala dávno před bratrem někoho takového by do rodiny nechtěl nikdo *13*
  • ostuda

    Žalovat dámu Martu Kubišovou kvůli tomu, že té ostudě Vondráčkové nevydělá dost peněz to je drzost nejvyššího kalibru. Obvzlváště u osobnosti, která by se měla umět ovládat a umět chovat.
    Paní Vondráčková, váš hudební styl, pojetí, chování, vystupování a jednání si nezadá s dámou, jakou je i Marta Kubišová. Už nemáte na hudební scéně co dělat, jste minulost a nyní po tom vašem soudním šou ... minulost na kterou se musí zapomenout!
  • Zklamala

    Mě paní Vondráčková mě zklamala jako člověk. Za dobrou zpěvačku mluví především její hudba, její výkony ale také její vystupování. A za paní Vondráčkovou stále častěji mluví její soudní spory. A i to že se nedokáže dohodnout s vlastní rodinou svědčí o tom, že není vždy chyba jen na těch druhých, ale měla by se zamyslet také sama nad sebou.
    • Re: Zklamala

      Takovéhle mentorování je nanic. Rodina jejího bratra není její rodina. A jak tak koukám, ani není o co stát.Její rodina je manžel a třeba jeho děti.Nebo i sestra, s kterou má celý život pěkný vztah. Ti, kteří ji mají rádi. Na Jiřího Vondráčka žádný dobrý názor nemám. A vůbec je to jen taková fráze : kdo se nedohodne s vlastní rodinou... Mnohdy jsou daleko lepší vztahy mezi přáteli. Ty si totiž můžeme vybrat.
      • Re: Re: Zklamala

        muzes sem psat neco privetivejsiho pls
  • wwww

    Tak včera byl MM v televizi u Šípa

    Samozřejmě se prezentoval jako pan dokonalý-5 manželství? No a! Přesto musím říct,že to Šíp zvládl odmoderovat mnohem lépe než Kraus! *15*
  • pravda

    Lidičky ,Helenu jsem kdysi zbožnoval,jel sem do Bratislavi na Zlatou Liru v roce 1969 a moc sem byl zklamán Helenou,čekali jsme u hotelu,zpěváci vycházeli po jedním ven a já veliký zběratel autogramů jsem tam nechyběl:Div se světe Helena stála ve dveřích ,všichni jsme přestali mluvit,udělali sme dlouhý korydor a kde se vzalo tam se objevilo malinké děvčátko a utíkalo Heleně vstříc a drželo květinku,hvězda obešla dítě a kráčela dál ,děvčatko spadlo a mi všichni co jsme tam byly jsme si udělali úsudek v tom se ve dveřích objevila Hanka Zagorová zvedla děvčátko a utišovala ho pak se s ním fotila-tak taková je Helena byl to můj idol ,od té příhody ji nemůžů vidět ani slyšet tak hezké písničky jsem pohřbila i s ní.A střenka jak chce být mladá,jen se zesměšnuje--Tento příběh je pravda.
    • Co je tohle za blbost???Zagorová byla na Lyře poprvé v roce 1970..Tento příběh je pravda.
    • Re: pravda

      Tak tomuto neverím!! A keď možno mala zlí deň x) Veď je človek a každý má deň, že má chuť niekoho zabiť xDD Mne sa práve naopak stala s Helčou milá príhoda a nechovala sa ako nejaká celebritka ale bola príjemná žena *4*
    • Re: pravda

      A teď bychom rádi slyšely tu o Karkulce... *8*
      • Re: Re: pravda

        Jsi jeji družka ? Ty neznáš ani tu pohádku o karkulce,mám dojem ,že si hvězda Helena v přestrojení za Janu,ono to tak bývá,že celebrity si odpisují na diskuzi, *5*
        • ivetka936

          Re: Re: Re: pravda

          Helena je skvělá a rozhodně si nemyslím, že by měla zapotřebí chodit na nějáké diskuse. Ona se nepotřebuje bránit, budou ji bránit fanoušci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit