Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jE FAKT SUPR VE VSEM:V HERECTVÍ,ZPEVU,ATD.e;:
  • Je super!

    Hilary je úplně super a mám jí nejradši!!!Jen tak dál:)
  • Hilary je fakt boží hlavně to její CéDo.
  • ADRESA

    NEZNÁTE někdo adresu kde se jí dá napsat o autogram?
  • Pozdravujte ji je fakt kočka!!!!!!!!!!!!!
  • ´čau lidi jak se vede já Hilari úplně zbožnuju a vi
  • zprava

    hello hilary i°m pavla. very you beatiful
    • For Pavla:)

      Hi Pavla *3* I'm Hilary.Thank you:)
      • Re: For Pavla:)

        Miluju hilary je prostě skvělá na blogu www.humcafiga.blog.cz který jsem obejvilanje o ní všechno!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: For Hilary

        Hi Hilary *4* My name is Monika : You are BEST !!!!!! I am your fan!!!
        • Re: Re: For Hilary

          Jak ubohé když si myslíš že tě tady najde!!!!!!!! *15* *1*
        • Re: Re: For Hilary

          trapné až to bolí
  • HIlary

    Hilary je úžasnná. Nejen jako herečka a zpěvačka, ale také jako skladatelka, módní návrhářka, a autorka vlastní kosmetiky!! *14* A bojuje za práva dětí a zvířat. Je vážně milá a úžasná!!! *4*
  • Hilary

    Hilary je ta nejlepsi herecka a zpevacka kterou znam!!!Ma super filmiky a v MP3kači mam hodne jejich pisnicek!!Chci jenom říct ze je moc super a myslim ze je to fajnova holka!!! *1* A ten kdo o ni říká neco hnusnyho tak jenom závidi!! *13* Hilary je super *1* *4* *3*
    • hilka a avrilka

      hilary a avril jsou uplně stejný mají stejný znamení v horoskopu avril je váha a hylari taky! hilari je super herečka a zpěvačka *14* a avrilka je super zpěvačka a je moc moc moc moc hezká i hylari je hezká *14* obě dvě sou moc super takže hylari jestli nemáš avril ráda tak se podívej na avril lavigne osobnosti a pořádně se podívej na její horoskop jste úplně stejný a kdybi avril neměla ráda tebe tak jí řekni to samí co já tet´ka tobě akorát at´ se podívá na tvůj horoskop a všichni co mi tet´ka nevěříte tak si polipte nebo se taky podívejte na ten horoskop jasný na avril horoskop a hylari horoskop a ti co nemaj rádi avril ani hylari tak děte do p r d e l e *5* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit