Přejít na výpis diskuzí

Hugh Dancy

OSOBNOST 4.3.2007 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • týden s Hughem

    Minulý týden, jako vloni, patřil Hughovi, bylo asi 5 filmů, kde hrál. Oni ví, jaký vánoční dárek mi mají dát.. *14* *14*
  • patricie456

    nej herec

    je proste uzasnej a nejlepsi je ve filmu Zakleta Ella *14* *14*
    • Re: nej herec

      jo v Zaklete Elle je nadhernej jako vzdy
      *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
    • Re: nej herec

      jo je proste dokonalej *14* *14* *4* *4* *14* *14* *14*
  • FUCK

    HUGH DANCY STINKS LIKE SHIT !!!!!
    • Re: FUCK

      Zalez do nory!!!! Ty jsi ho snad potkal/a, že to tvrdíš? Asi jsi hodně zoufalej člověk... *9*
      • Re: Re: FUCK

        janes2 STINKS LIKE SHIT!!! *15*
        • Re: Re: Re: FUCK

          NO, macrophallus stinks like SHIT!!! Přiznal ses ty ubožáku trapnej!!! *16*
          • Re: Re: Re: Re: FUCK

            *13* *13* HUGH DANCY AND JANES2 STINKS LIKE SHIT!!!! *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: FUCK

              Thank you.... *14* *14* We have so much in common.... It is incredible.... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: FUCK

              Thank you.... *14* *14* We have so much in common.... It is unbelievably.... *14*
  • ???

    Zdarec lidičci, tak si představte, že jsem se dočetla, že se Hugh *14* rozešel s Claire Danes. Já tomu sice nějak moc nevěřím, ale kdo ví...... Nejspíš to bude pravda... Takže, Hugh je teď bez závazků..*1*.
    • Re: ???

      dobry, *15* ja ani nevedela, ze s ni chodi... teda, nesleduju to, mám ho ráda čistě jako herce (a claire taky)... Claire jsem viděla ve stardustu a hned jsem si ji oblíbila :)
  • Hugh je nej

    Hugh je prostě ten nejkrásnější a nejlepší herec na světě!!! Brit náš krásnej kudrnatej.... *14* *14* Já ho žeru *14*
  • Chci ho do postele

    Chtěla bych ho mít pod sebou nad sebou v sobe *3* *14* *14*
    • Re: Chci ho do postele

      Nejsi sama *14* *14* *14*
  • SUPER!!!

    Bylo to fakt SUPER!! Ale co mě na Vánocích nejvíc potěšilo? Skoro každý den byl v televizi film s HUGHEM!!! Zakletá Ella, Se slovníkem v posteli, Král Artuš, Královna Alžběta, Tempo..... A to vše v jediný týden!!!! *14* Moc mě to potěšilo!!!
    • Re: SUPER!!!

      ona byla i královna alžběta???
      • Re: Re: SUPER!!!

        Jo, bylo to na Hallmarku.... *14*
        • Re: Re: Re: SUPER!!!

          co je to Hallmark *7* *7* *7* *7* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: SUPER!!!

            Hallmark je televizní stanice *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: SUPER!!!

              Co je to televizní stanice *7* *7* *7*
      • Re: Re: SUPER!!!

        jj, v televizi *3* *14*
  • ..

    nazdárek všichni *1* ...tak jak se máte????co silvestr???? *1*
    • Re: ..

      silvestr se u nás doma neslavil a všichni si museli jít lehnout v deset... *9*
  • ...

    ahojky *3* ....já se chcu jenom omluvit těm kdo chodí na mí stránky o Hughovi,že tam v poslední době vůbec není žádná aktuálka,ptz kolem Hugha se teď vůbec nic neděje...a na stránky se furt omlouvat nechcu,ptz by to bylo asi už popadesátý *1*
  • EVENING

    Evening je naprosto krásný film a doporučuji ho všem!!!! Byla jsem na něm a moc se mi líbil. Děj se odehrává na svatbě Buddyho sestry. Hugh alias Buddy pozve na svatbu svoji a jeho kamarádku Ann, do které je už 4 roky zamilovaný. Ona o tom však neví a zamiluje se do jeho nejlepšího kamaráda Harrise. Buddy je z toho zničený a všechno jí řekne. Ona ho odnítne. Na svatbě je u nich zvykem skok ze skály Skok do vody. Tohoto skoku se zúčastní i opilý Buddy. Když skočí, nevynoří se, ale objeví se za nimi. Ann naštvaná na tento vtip odejde s Harrisem do lesní chýše. Buddy je pronásleduje a přitom pije jako o život. Na lesní cestě ho ale srazí auto. Najdou ho až lidé, co jedou ze svatby a odvezou ho do nemocnice. Druhý den se ale dozvídají, že je Buddy mrtvý. Ann stejně s Harrisem nezůstane a celý život si vyčítá, že Buddyho zabili.
    No co k tomu dodat. Byl to moc pěkný film, ale měj malinkou chybičku. HUGH TAM ZEMŘEL *9* !!!!! Byl tam moc krásnej.... *14*
    • Re: EVENING-oprava

      Ta Ann byla jeho i jeho sestry kamarádka z vysoké.....Abyste byly v obraze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit