Přejít na výpis diskuzí

Hugh Dancy

OSOBNOST 4.3.2007 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cak!!!

    strasne moc te chci jses gay jako ja chci abys mi ho olizal slizal sliz z meho zaludu poradne ho odudlal a pak si miho ptaka narval do huby zarazil si ho az do krku ja ti budu strikat semeno do krku ze nestacis polykat ozuzlas mi bradavky az se z toho udelas pak ti ho zarazim do riti omlatim te o steny az bude litat omitka budes z toho mit pul roku sracku pak si kleknes a ponizene mi budes masirovat kulky a budes je lizat pak mi vymydlis poradne muj smradaty rozkrok a mi sperma si budes mazat vsude po tele misto samponu uuuuuuuuaaaaaaaaaaaaacccchhhhhhhhhh *5*
  • BISEXUAL

    Hugo tedka chodi s Claire Danesovou, takze je tak max.bisexual, ale homik urcite ne. *3* A ono je to v tyhle profesi normalni, ze i chlapy si musi vysukat nejak svou pozici, treba i s chlapama. *4*
    • Re: BISEXUAL

      já myslím,že ani ten bisexuál není,každopádně se nechová jak ten nagelovanej frajírek David Beckham,a sám říká,že ho štve,že si ho všichni zaškatulkovaly jako hezouna mno.... *4*
  • hughdancy.estranky.cz

    ahojky *3* nechcu si dělat reklamu,ale udělala jsem český stránky o Hughovi,ptz mě celkem i štvalo,že všechno o Hughovi je v angličtině a česky nic,tak sem tak dyžtak pls podívejte,už sem o něm nazhromáždila celkem dost věcí *3* ,a kdybystě měli ňákej nápad jak ty stránky vylepšit nebo ták nějak,tak mi pls písnětě na e-mail,díky mooooooc,mějte se *4*
    • Re: hughdancy.estranky.cz

      zatím jsou ty stránky zaregistrovaný na centrumu,na seznamu se to jěště ňák vyjednává nebo co *1*
      • Re: Re: hughdancy.estranky.cz

        ....a klidně bych uvítala nějakou malinkou pomoc s těma stránkama,pokud někdo bude chtít *3* hlavně ohledně designu stránek........
  • hughdancy.estranky.cz

    ahojky *3* nechcu si dělat reklamu,ale udělala jsem český stránky o Hughovi,ptz mě celkem i štvalo,že všechno o Hughovi je v angličtině a česky nic,tak sem tak dyžtak pls podívejte,už sem o něm nazhromáždila celkem dost věcí *3* ,a kdybystě měli ňákej nápad jak ty stránky vylepšit nebo ták nějak,tak mi pls písnětě na e-mail,díky mooooooc,mějte se *4*
  • Homosexual?

    Pry ma byt udajne na kluky, vase nazory *7*
    • Re: Homosexual?

      No to snad ne!!!!! Já si myslím, že je to jenom blábol. vždyť už měl tolik holek..... *14*
      • Re: Re: Homosexual?

        Hugh???a na kluky???to je pěkná blbost,měl tolik holek a teď taky s jednou dost slavnou herečkou chodí,já myslím,že tím si prostě musí projít každej pěknej herec,to stejný se říkalo o spoustě herců,co sou teď největšíma proutníkama mezi herci,prostě je to takovej ten nováček v hollywoodu,takže se na něho bulvár vrhá a šíří o něm takový žvásty *16*
        • P

          Hugn a na kluky?tak to je pekna kravina!! *1*
          • Re: P

            Je ¨to nejnej herec.A chtela bych ho mocinky videt na vlastni oci! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit