Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ned bych do něj šla *14* *15*
  • Wolverine

    Je úžasněj! Souhlasim, nejlepší je v X-manach a ve Van Helsingovi! Proč zrovna ON musí bejt tak hnusně slavnej a nám normálním holkám nedostupnej?????! *14* *14* *14* *16*
    • Re: Wolverine

      Zkus si ho představit,jak by vypadal,kdyby nebyl hnusně slavnej.Hubenej čahoun s dlouhým nosem a brýlemi tlustými jak dno od popelníku.Třeba by dělal řezníka u vás v masně.Myslíš,že by sis ho všimla?Zkus se rozhlédnout,kolik takových čtyřicetiletých chlapů kolem tebe je.P.S.Ale já Hugíska žeru také. *3* *3* *3*
      • Re: Re: Wolverine

        Nechci dělat oči,ale takovýho chlapa bych si určitě všimla,byť by měl na sobě i pytel *14* a když ještě k tomu zpívá... *14*
  • Tělo

    Jo, jo, moje nejoblíbenější fotka je z firmu Swordfish, známá scéna na střeše karavanu s ručníkem. To mě úplně dostává. Mám ji na mobilu a je super se na ni koukat. Je prostě kus. *14* *14* *1*
  • super herec

    Filmy Van Helsing a X-men jsou super(hlavne díky jemu)!!! *5*
  • Sympaťák Hugh

    Je nejlepší herec...
    dostal mě ve Van Helsingovi a X -menech, ty role na něj pasujou.
    Wolverina zbožňuju od mala, tím pádem Hugha.
  • Hughíček :o))))

    no co dodat, kus chlapáááááááááááá a panebože ať se něco takovýho rodí i tady, nejenom v Austrálii !!! *1* Jo a teda i když opakovaný vtip není vtipem, tak je to borec s velkým B a které se nelíbí, ať mi pr...políbí *14* *14* *14* papalala
    • Re: Hughíček :o))))

      jo, je sexy.. Dneska dívali na nově Animální přitažlivost, bo co, a tam hrál toho Eddieho.. sice se ho zápletka ze začátku vůbec netýkala, největší pozor jsem dávala ve scénách, kde byl... *14* je úžasnej *14*
  • Hugh

    asi jsem se zamilovala, ten jeho pohled a úsměv je k sežrání, je to sexy chlap *14* *14*
  • aaaaaaach.......

    páááni....to jsou ale komentáře...jenže všici máte pravdu ( teda až na nějakýho debila co píše "je to hnus" ) Hugh je fakt nej *14* asi ve všem a všude *5*
  • Hugh

    Já ho teda mám taky ráda,ale nejradši ho mám v X-manovi a mám ráda to jeho obočí-jak ho krčí *1* -je to holt kus chlapa *1* taky bych chtěla ty jeho drápky *1* *1* *5* *3* *4* *5* *4*
  • Logan:D

    je to ten nejvíc sexy herec!! :) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit