Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vcelicka65

    Viděliste ho někdy????

    Já jsem ho viděl je strašně moc sladkej!!!!!!! když to natáčely v našim lese tak byly u nás byl fakt božííí!!!! *14* *14* *3* *4*
    • Re: Viděliste ho někdy????

      Sem se zasmála:D
      • mimusqe

        Re: Re: Viděliste ho někdy????

        aj ty??? *1*
  • iloveyouhugh

    Rozvedený?

    Hej...je fakt rozvedenej? Já tady ten životopis nikdy nečetla...:D ae ted tu ctu:
    "V únoru 1996 se oženil s herečkou Deborrou se kterou žil 12 let. Koncem roku 2008 oznámil tento pár rozvot. Důvodem rozvodu se stala Kate Beckinsaleová, se kterou nyní Hugh tvoří nerozlučnou dvojci a se kterou si také zahrál ve filmu Van Helsing."
    • Re: Rozvedený? jo

      ahoj, pravda by to mela být, pokud tedy nelhal vsem okolo když na nejakém interviu tvrdil že si spolu s kate zaitují najkou peknu vilu :) *3*
    • Re: Rozvedený?

      podle mě to pravda není protože když jsem četla rozhovor s ním v Reflexu (1/2009) tak psal, že jeho největší oporou je rodina a manželka Deb *4*
  • klacska

    X-MEN 4

    Ale jako ženský, už se celá klepu na 1.května! *5*
  • 3 slova

    Hoj,tak musím všechny tyto komentiky shrnout do 3 slov: HUGH JE JEDINECNEJ!!!! *14* je prostě uzasnej, krasnej ... to je tolik slov ze by mi tu nestacila ani stranka *7* ! Prostě je to ten nej chlap na svete!!!
  • australia

    Jestli jste ještě neviděli film Australia tak honem na něj jděte, je to krásný film a Hugh tam je ještě lepší:-) *14* *4*
    • Re: australia

      Musím jedině souhlasit. Z filmu jsem absolutně nadšená. Chvílema mi po těle projela husina. Dokonce i chlapi co seděli za námi celý film ani necekli, jak byli zažraní. *3*
  • kataabara

    Van helsing

    Ahojky dnes ho dávali na primě. Dívala jsem se a je úplně užasný. *14* *14*
  • az po usi

    ja sem do nej zamilovana az po usi...vlastne jeste vic *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: az po usi

      nápodobně je rpostě sladkej *14* *14*
  • Jana

    jo...taky se mi líbí...vypadá jako můj manžel *8*
    *5*
    • Re: Jana

      tak jestli se nas milovany Hugh fakt podoba tvymy manzelovi tak ti uprimne zavidim *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hugisekk

    Supeeer HUGisek byl zvolen nejvic sexy mužem planety, neni divu,vzdyt je to taky ten nejsuprovejsi,nejnadhernejsi a nejnadanejsi herec co sem kdy viděla *14* Akorat me mrzi ze nikde v česku nedaji nikdo do nejakeho časopisu jeho plakat abych si ho mohla konecne nalepit nad postel abych mela porad by blizku tu jeho klasnou tvaricku!!! Ale fakt do nejakeho toho casaku by ho mohly dat a tam cpat furt nejaky HSM nebo tokio hotel *9* !!!Ja chci Hugiskaaa!!! straasne moc je krasnouckej!!! LOVE LOVE 4EVER
    • Re: Hugisekk

      a víš kterej člověk zase francie johny depp
  • kokosek

    Fešák

    Lidičky, divím se tu některým, že napíšou, že by chtěli bydlet v jeho blízkosti a hlavně, že ho milujou. Myslím, že to přeháníte! Je mu 40 a většině z nás z mladých holek by mohl dělat tátu. Jinak je to fakt sexy chlap, ale to je vše. Samozdřejmě se mi líbí ve filmu Van Helsing a X-men tyhle dva filmy si s ním určitě zapamatuju. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit