Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sara.jenni

    narozky!!!

    Vše nej.......................k narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • Hugh chodí s Famke Jenssen

    Ahoj, nedávnou jsem si kupovala bulvární časopis a psali tam o Hughovi a Famke Jenssen, že spolu tajně randí.. i při natáčení že spolu neco měli..Hned jsem se dívala na net, a i zde to píšou.. prosí víte o tom něco?..ále co.. :) at sou spolu, stejnak jim to sluší :).. a i ve filmu :) papa *4* *4* *4*
    • Re: Hugh chodí s Famke Jenssen

      Eh, bulvární časopis? Nic ve zlém, ale je to totální hovadina. S Deb tvoří dokonalý pár - na fotkách ze včerejška se drží za ruce. Problém s Hughem je, že má spokojený rodinný život, což paparzziům nejde do hlavy, tak si vymýšlejí tyhle kraviny, aby měli důvod o něm psát. Poškozuje to jeho, i jeho rodinu, protože to vůbec není pravda. Jak ta blbost s tím rozvodem a Kate Beckinsale či co se to tu šířilo kolem Vánoc...
    • Re: Hugh chodí s Famke Jenssen

      Jo no.. prej spolu tajně chodí.. tak jsem zvědavá..:)..ve filmu jim to slušelo, to se zapřít nedá.. ale jak ve skutečností,.. uvidíme.. treba za chvíli spolu budou oficiálne.. :) je to na nich :) *1*
      • sara.jenni

        Re: Re: Hugh chodí s Famke Jenssen

        Tak to je dobře, že spolu randí moc jim to spolu sluší!!!!!! ale Hugh má manželku pokud vím, ale ona se k němu nehodí takže..... *3* *3* *3*
  • A Steady Rain

    Oficiální fotky ze hry A Steady Rain, kterou teď Hugh na Broadwayi dělá s Danielem Craigem:
    http://justjared.buzznet. com/2009/09/27/daniel-craig-hugh-ja ckman-new-steady-rain-stills/
  • jameswhildlea

    Wolverine

    Wolverine je nejlepší film jaký jsem viděla *14* *14*
  • wolverine13

    :)

    Je nej
    • triss

      pro wloverine13

      jjjjjjj je máš pravdu!!!!!!!!! *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • BoyfromOz

    Ahojky všichni, kteří máte rádi Hugha.Jak to tady čtu, tak ho všichni milujete:) Mám ráda všechny jeho filmy, ale dostal mě muzikálem Boy from Oz, jelikož já i můj syn umíme hrát na piáno, kluk k tomu hezky zpívá od 4 let.A oba společně bez rozdílu milujeme Wolverina...papa. Hugh miluje děti - a to já taky, u mužů překrásná vlastnost. *1*
    • Re: BoyfromOz

      Jo, oddaný táta a manžel, to je na něm asi to nejlepší. The Boy from Oz je skvělý. Mám i CD a povedlo se mi sehnat i kopii celého muzikálu. Byl tam naprosto skvělý a dala bych to poslechnout všem, kteří kdy pochybovali o tom, že Hugh umí hrát a zpívat. *3*
      • orange45

        Re: Re: BoyfromOz

        no, já nepochybuju o tom že Hugh umí zpívat a hrát ale bohužel jsem ten muzikál ještě neviděla. A moc bych chtěla *3*
      • Re: Re: BoyfromOz

        Čauky, poslala jsem Ti e-mail
      • Re: Re: BoyfromOz

        Ahojky Ezri, jsem ráda, že jsi reagovala na můj příspěvek. Ty máš ale štěstí, já marně hledám celý muzikál a písničky na netu, vždy se mi tam ukáže Youtube, ale tam je to rozsekaný. Nešlo by s tím něco " udělat"?
        Jsem pro to ochotna udělat vše - v mezích normy(rozumíme si...) *14*
        Já vlastně půl roku nic jiného nesháním. Byla byl moooc šťastná. Díky. papapa *1*
        • Re: Re: Re: BoyfromOz

          Tak já mám buď tu "rozsekanou" verzi v celku na DVD (plus jednu scénu, která na youtube není). Ale zase bez většiny dialogů. No a pak mám dvě verze natočené ne úplně legální cestou *3* (rozuměj někým z publika) Nejsou úplně kvalitní, v jedné verzi je špatný zvuk a druhá je ještě z preview, takže je tam jiné pořadí písní a "Come save me" je tam v trošku jiné verzi.
          Ale stačí to bohatě na to si to užít.
          • Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

            Ještě jedna věc, jsem z Děčína.
          • Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

            Ahojky, no to jsi asi jedna z mála, protože spousta lidí, hlavně z USA, to marně shání na DVD - občas čtu ty reakce na Jackmana na YouTube. Takže to asi na DVD oficiálně nikdy nevyšlo, kdyby ti to neva, strašně ráda bych to rozsekaný z YouTube na DVD, nebo cokoliv - veškeré náklady jdou na mě + tvá práce. Když budeš souhlasit, ráda ti pošlu číslo mobilu, opravdu to dlouho sháním... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

              A jo, ještě mám taky Oklahoma! muzikál v DVD kvalitě a Ceny Tony 2004, které Hugh uváděl a kde cenu Tony vyhrál *3* To by jeden nevěřil, co se dá v zákoutích internetu sehnat *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BoyfromOz

              Poslala jsem ti vzkaz *3*
  • wolverine

    Mám ho moc ráda jako wolwerina.I když radši mám johnyho deppa *1*
    ale on je taky good herec *3*
  • beast

    pic

    na uvodni fotce se podoba trochu na bruce springsteena
  • Filmografie

    Mimochodem, ve filmografii chybí Austrálie! *1* *15*
  • Tapety

    Jenom bych chtěla říct, že některé tapety nejsou nic moc *16*. Jinak souhlasím s vámi všemi, Hugh je the best a film X-men Origins: Wolverine rozhodně nezklamal *14*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší