Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • allisonc

    People Choice Awards

    Ještě něco jsem zapomněla. Právě probíhá hlasování na tuto cenu (viz titulek)(do 7.12.2010). Můžete podpořit Hugha jako nejlepšího herce v dramatickém seriálu, samotný seriálo Dr. House, Hugha alias House jako nejlepšího televizního doktora, Lisu Edelstein jako nejlepší herečku v dramatickém seriálu nebo Roberta Seana Leonarda jako nejlepšího televizního doktora. Doporučuji hlasovat. Můžete kolikrát chcete. *3* sem dávám odkaz: http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp
  • allisonc

    Dokument

    Pro fanoušky: 28. listopadu budou dávat na ČT 2 v 9:40 hodin dokument o Hughovi a jeho životě *1* . kdyby někdo nestihl tak to opakují další den v noci. Já se budu koukat určitě!
    • Re: Dokument

      pls kdy se to bude jeste prehravat *9* *9* *9* *9*
      • allisonc

        Re: Re: Dokument

        No, teďka už asi hned tak ne *9* . Já ho mám nahranej na videu *4*
        • Re: Re: Re: Dokument

          jo? a dá se to nějak totok přehrát, nebo je to někde na internetu k přehrání? :-) *15* *9* *7* *7* *7*
          • Re: Re: Re: Re: Dokument

            Můžeš si to stáhnout na www.ulozto.cz ...jen napiš Hugh Laurie a je to hned na první stránce *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dokument

              Díki moc!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *4* *4* *14* *1*
  • Písně

    Miluju jeho písně. Třeba Mystery, All We Gotta Do, Steffi Graf, America... atd :-D jsou vážně senzační. Doporučuju. na YouTube jsou i s českými titulkami. *14* *14*
  • allisonc

    let Fénixe

    V letu Fénixe byl skvělý,film se mi líbil a on byl jako vždy bezva *3*
  • mawtinkar

    !!!!

    DR house upe nejky seriál žeru těěě lásečko!! *14* *14*
  • Happy Birthday

    Všechno nejlepšííí *14* *14* *14*
  • terik11

    Happy B.Day

    Taky pochybuju, ale musím to sem přihodit! VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
  • Narozky

    Všechno nejlepší ikdyž pochybuju že si to někdy přečtě... *4*
  • Vše nej...

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám! Hodně lásky, štěstí, zdraví a radosti do života. Ať je stále tím nejlepším, věřím že jim naždy bude!!!!! *14* *14* *14* *14* prostě všecičko dobré a to nejlepší na světě mu přeji! Protože on je můj nejoblíbenější herec a věřím, že tomu tak zůstane!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14* *14* *14*
    • jituska80

      Re: blahopřání

      taky taak *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit