Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Webstránka

    stránka www.hugh-laurie.szm.sk je aktualizovaná *14*
  • HUGH

    HUGH LAURIE JE NAJKRAJŠÍ CHLAP NA SVETE!!! I *14* HL
  • hugh a Dr. House

    Prostě bezva! Nejlepší jsou ty jeho vtípky!A ve skutečnosti bude určitě taky takový! Chtěla bych ho za tátu......no, co ještě dodat! SUPER! *3*
    • Re: hugh a Dr. House

      Za tatu??? ty nejsi normalni ze jo:D:D *1* ja ho chcu jako neco mnohem vic na veku mi nezalezi *14* jasan jeho oci... rozpoustim seeeeeeeeeeee *14*
    • Re: hugh a Dr. House

      za tátu????????? *7* Jsi blázen *1* To já bych ho chtěla uplně celýho a pořád.Ale s váma bych se určitě podělila,fakcluby musí přece držet pospolu ne? *4* Prostě Hugh je nejsuprovější chlap ,herec,muzikant a prostě všechno.O očích už se radši nebudu ani zmiňovat nebo se rozplynu *14* *4* Je božíííííííí
  • HUGH!!!

    Hugh Laurie is the most beautiful and the sexiest man in the world!!! *7*
  • Je fakt báječný,ale House...................?

    Viděla jsem s ním pár filmů,ale House,toho jsem si úplně zamilovala.Onehdá jsem se přistihla,že na jakýsi přihlouplý dotaz jsem použila sarkasmus a v zápětí na druhou osobu tak šílenou poznámku,že jsem si to okamžitě uvědomila,jako jednání neadekvátní.Nicméně jsem prošla sekretariátem do své kanceláře a polohlasně jsem si,jako pro sebe pověděla:no,jsem dobrá,žejo....Uvědomila jsem si,že postava Dr House je napsaná báječně a přwesně pro něj.No a zkus nad jeho reakcema chvilku podumat,zjistíš,jak sarkasmus tvoří a pak už je jen chvilka k tomu,aby jej člověk přibral za své a začal Housovatět.Lidi bacha,je to fakt nakažlivý. *7*
    • Re: Je fakt báječný,ale House...................?

      No, a já pořád a pořád ne ten sarkasmus chytit...A to jsem sledovala každý díl!!!! jak to děláte??????
    • Re: Je fakt báječný,ale House...................?

      No tak to musim souhlasit s Hughem sem viděla pár filmů a seriál Dr. House mě taky nakazil !!! Taky se tak už začínám chovat :))) Je to docela zajmavé !!! Ale jinak je Dr. House The best of serial :D
  • Super

    hugh je fakt skvely hlavne v dr.houseovi...krasne modre ocka a proste cely pekny *14* *14* *3*
  • Hugh

    HUGH LAURIE JE SEXY HUGH LAURIE JE SEXY HUGH LAURIE JE SEXY HUGH LAURIE JE SEXY HUGH LAURIE JE SEXY HUGH LAURIE JE SEXY *14* *14* *14* *14*
  • Máte pravdu je opracdu super!Taky bych ho brala.na věku přece nezáleží *1* Je sladkej *14*
  • Wooow

    Zraje jak víno, co? :-)) Mně se hafo líběj ty jeho hlášky, seriál sleduju každý pondělí aj středu... Měli by ho dávat častěj :-) Ještě že ho máme, jinak bysme se asi unudili, co? *1*
  • mawtinkar

    !!!!

    DR house upe nejky seriál žeru těěě lásečko!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit