Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr

    Toto je snad jediný seriál, na který se dá koukat pořád dokola. Hugha miluju pro jeho vystupování a ironii *14* *14*
  • Dr.H.

    Líbí se mi jeho hlášky a ty obličeje jaký umí udělat *4* Je prostě úžasnej!!! *3* *3*
  • aannddrreejjkka

    .....

    Nezbývá nic jiného, než závěrem Hughovi k těmto kulatým narozeninám popřát hodně štěstí a zdraví, dlouhá léta, spousty dobrých filmových a televizních nabídek, čas pro práci se Stephenem, více času pro rodinu, roli padoucha v Jamesi Bondovi, aby se už konečně na filmová plátna dostala jeho kniha The Gun Seller, také aby se konečně úspěšně dokončila jeho druhá kniha, aby byl úspěšně realizováno druhé pokračování Monsters vs Aliens, aby byl seriál nadále tak úspěšný a mohl nás tak nadále překvapovat svým hereckým uměním, aby už (nejen) letos získal tu Emmy a aby House skončil podle jeho představ - s pořádným haló. Aby udělali něco tak mimořádně urážlivého, že by se to projednávalo v Senátu, David Shore by byl zažalovaný a jeho by vyhostili ze států. A jistě! Aby si našel čas na projetí celých Spojených států na motorce se sajdkárou!
  • Vše nej...

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám! Hodně lásky, štěstí, zdraví a radosti do života. Ať je stále tím nejlepším, věřím že jim naždy bude!!!!! *14* *14* *14* *14* prostě všecičko dobré a to nejlepší na světě mu přeji! Protože on je můj nejoblíbenější herec a věřím, že tomu tak zůstane!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • toho pána miluju!!!!

    ten pán je nejvíc sexy pán, kterého jsme kdy viděla!! dělí se u mě o první místo s Jamesem Bonde( samozřejmě se Seanem) trošku mi typově připomíná Tomáše Hanáka.... *14*
  • božííííííííííííííí

    Je nádhernej a chytrej Hugh vystudoval Eton a Cambridge....chjo chjo a ten jeho suchý anglický humor *3* ho chi celýho!!!!!!!!!!!!!
  • Hugh

    Hugh Je nejlepší, nejkrásnější a nejtalentovanější chlap na světě. House je nejúžasnější!! *14*
  • kyra123

    Hugh=House

    No musím říct že má fakt luxusní oči *14* *3* ...člověk by do nich koukal hodiny. Ale jinak musím říct že role Dr.House je jeho nejlepší. House je jednička *14* *14*
  • mikysek100

    Happy B.

    Všechno nej nej k narozkám! *1*
  • Vše nejlepší!!!

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit