Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • allisonc

    narozeniny

    I když vím, že si tohle Hugh těžko přečte, tak mu alespoň takhle přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spoustu dalších skvělých dílů House ve kterých nás určitě nezklame. Děkuju za jeho kariéru!
  • Dalsi film!

    Přidejte mu tam taky za rok 2004 Let Fénixe (Flight of the Phoenix)-nehral tam jen jeden zaber!:-)... *1*
  • aannddrreejjkka

    hugh

    ale jak ho tam mám vyhledat:D:D:D
  • hugh

    Čím je starší tím je krásnější a víc sexy! Je perfektní...bylo by nádherný být aspoň na chvíli s ním... *14*
  • Hugh má svoje kouzlo a jako Dr.House nemá chybu. Ještě si ho matně pamatuju, že hrál v černé zmiji, ale tam ještě nevypadal tak dobře...vypadá to, že čím starší tím lepší *3*
    • Re:

      Na 100 % souhlas.Je to bůh *14*
  • gunny

    Hugh Laurie

    No já myslím že nemá cenu psát jak moc výborný je herec,spisovatel atd. protože všichni to tady víte,takže bych jen chtěla dodat:držme mu palce ať je v životě šťastnější než jeho postava Dr.House. *3*
  • dr.house

    mnojono....housiček *14* proste kus sam o sobe *14* proste ho ŽERU! *14* *4*
  • gunny

    Knížka roku

    Už jste někdo četl tu knížku od Hugh Laurieho.Myslím,že lepší knížku už nikdo nenapíše.Čtu ráda a hodně,ale takhle vtipnou ale zároveň strhující knihu jsem ještě nečetla.Opravdu výborná.Zasloužila by si nějaké ocenění. *3*
    • Re: Knížka roku

      Jooo knizku sem dostala na vanoce *15* je proste skvela, je vaaazne vsestranny umelec *14* lovuju ho, je skvely..
      a v knizce je typicky "Housovsky" humor *1*
    • Re: Knížka roku

      ja tu knizku dostala k vanocum....jeste vecer jsem ji precetla....jako hlavniho hrdinu jsem si predstavila Hugha...nasla jsem tam i par ,,housismu''.... *3*
      • sousy

        Re: Re: Knížka roku

        JJ,má něco s House...ale jinak je to celej Laurie *3*
    • sousy

      Re: Knížka roku

      jů,konečně někdo kdo to taky četl =)
      je úžasná,že jo?mam v plánu si jí přečíst ještě jednou a pak ještě potřetí *3*
  • top

    Seriál Dr. Haus je úplně nejlepčí *14* *14* *14* !!!! Hugh je totiž uplně úžasnej herec,...a šíleně sexy...no holky uznejte, že je *3* *14* ...
  • xxspartankaxx

    Verííísek......I LoVe YoU HuGh

    ¯`v´¯)I love you....muck seš nejlepší♥
    .`·.¸.·´
    ¸.·´.·´¨) ¸.·¨)
    (¸.·´(¸.·´ (¸.·¨¯`☆ ♥Hugh Laurie♥
    Mam tě moc ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit