Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtipný, chytrý, sexy a neuvěřitelně modrooký

    Já Hugha miluji. Líbí se mi jako doktor House i jako komik ze skečů A bit of Fry and Laurie. Je taky skvělý hudebník, skladatel a spisovatel. Má charizma, je vtipný( miluju britský humor), talentovaný a chytrý a má ty nejkrásnější oči. Kdo neviděl ať se koukne na youtube na písně Mystery, America, Hey Jude od Laurieho, akvělá jsou takké videa House and Cameron. Tak ahoj Věrná fanynka *14* *3* *14*
  • vodka-s-dzusem

    síííma

    si řikám co dělá mezi sportovcema xD ale v Hausovi byl stejně nEj. ;))
    • terezxd

      Re: síííma

      tak to je vidět, že o něm víš uplný hovno *4*
  • aannddrreejjkka

    Ahojky

    on je prostě senza že *1*
  • sexy

    hugh je absolutne sexy....ja ho upe zeru a hlavne jako dr. house a jak ma takej sexy pohled....je to jeden z mala anglicanu kterej je fag k sezrani... a psat umi taky dobre..koupila sem si obchodnika se smrti a sem u paty kapitoly..je to prakticky prvni knizka ktera me bavi a nectu ji nucene ptz v tyhle knizce je fag humor a ne sami debilni zvasty ja pste knizky nesnasim ae tahle je SUPRRRR *14* *14* *1* *15*
  • anuschka

    HUGH

    Už to tady bylo řečeno hodněkrát, ovšem chválení Hugha není nikdy dost, že? Je nádherný, úžasný a jeho Greg House je snad nejvíc sexy role, jaká nám kdy proběhla v televizích. Teda aspoň můj názor *3* , který prostě musím houkat pořád do světa, i když s tím už občas někomu lezu na nervy *1* Ale nechat si pro sebe, že ho zbožňuju? To by byl hřích *13* *1*
  • HUGH A JÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    HUGH, JÁ A EROTIKA-NÁDHERNÁ PŘEDSTAVA!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: HUGH A JÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      To jako myslíš vážně ??? *1* *1* *1*
  • Přivítání

    Ahojík,
    chci se s Vámi přivítat jakožto nová členka tohoto 42. nej fanklubu v republice (prej..X)! *1*
  • lieblinka

    Je skvělej

    Co na něj říct,snad že je to naprosto skvělej Pan herec a neumim si představit v roli House někoho jinýho. Navíc je to pořád charismatickej chlap a já ho maximálně žeru. *14* *14* *14*
    • xxspartankaxx

      Re: Je skvělej

      Moje řeč *1*
  • anuschka

    5x21 Saviors

    Díl dobrý, až na Cameron a Chase. Snad se nikoho nedotknu, ale mohli by oba zmizet třeba na konec světa a vůbec by mi nechyběli. A ať už do toho House s Cuddy konečně bouchnou. To jsem snad jediná, co se těší? *1*
    • Re: 5x21 Saviors

      Cameron mám ráda, ale Chase moc nemusím. A nejlepší je House+Cameron.
      • anuschka

        Re: Re: 5x21 Saviors

        House a Cameron už je pasé. Nejlepší je House a Cuddy *3*
    • lili444

      Re: 5x21 Saviors

      naprosty souhlas *4*
    • aannddrreejjkka

      Re: 5x21 Saviors

      ne já sem tady taky *1*
      • anuschka

        Re: Re: 5x21 Saviors

        Tak to jsem ráda, že nejsem sama *15* Hupněte už na to, prokristapána *1* Teda jestli tu scénu nezmastěj jako v případě Kutnera. To se jim moc nepovedlo *9*
        • aannddrreejjkka

          Re: Re: Re: 5x21 Saviors

          tak mu to nějak napíšem at na tu hupnou ne:D
          • anuschka

            Re: Re: Re: Re: 5x21 Saviors

            A co mu napsat, ať na to hupne se mnou? *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 5x21 Saviors

              tak to skus *1* *1* a už si viděla patou řadu?
  • ..

    nas doktor house *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší