Přejít na výpis diskuzí

Hynek Dřízhal

OSOBNOST 16.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Hynku také Vám projevuji upřímnou soustrast a je mi to moc moc líto. Vaše žena byla skvělá a opravdu z ní vyzařovala spousta pozitivní energie. Přeji hodně moc sil, sama jsem si něčím podobným prošla a byl to šok a beznaděje, ale čas léčí i když bohužel velmi pomalu. Iva
  • Včera mě zaskočila ta nemilá zpráva o smrti Vaší ženy Zuzanky.Měla jsem ji moc ráda, byla pro mě takové sluníčko. Upřímnou soustrast pane Hynku.
  • Milý Hynku,
    je mi to strašně líto,těžko hledám slova.Přeju ti jen hodně síly kvůli miminku a myslím na tebe.
    Renáta Fischmannová (od Fr.Kratochvíla)
  • Pane Hynku přeji Vám za celou naši rodinu upřímnou soustrast, je nám to líto. Přejeme vám oběma nyní už jen a jen zdraví, štěstí,lásku a pochopení pro Vás i malinké
  • Hynku, upřímnou soustrast, budeš potřebovat hodně síly i pro to malé, je mi to moc líto. Měla jsem Zuzanu moc ráda jako herečku i osobnost.
    Markéta(býv.spolužačka ze základy)
  • Pane Dřízhale, přijměte upřímnou soustrast. Sama bojuji s rakovinou a zpráva o Vaší ženě mi vehnala slzy do očí. Simona
  • Upřímnou soustrast pane Hynku.Zuzanku jako herečku jsme měli moc rádi.Je nám to moc líto.
  • Rok 2011 byl nejhorším rokem v mém životě, umřela mi maminka, babička, nejlepší kamarádka a zůstala jsem sama se šestiletou dcerou ... Věřím, že se vše v dobré obrátí a Vám přeji to samé ...
  • Právě jsem se dozvěděla tu neuvěřitelnou zprávu.Přijměte ode mně upřimnou soustrast.Zuzanka byla velice milá a moc mi pomohla. Nikdy na ni nezapomenu. L.M. Meziboří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit