Přejít na výpis diskuzí

Hynek Dřízhal

OSOBNOST 16.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer, asi se mýlím, přesto prosím o odpověď. Nejste náhodou synem paní Mgr. Hany Dřízhalové, učitelky / asi i ředitelky / mateřské školy ? Děkuji za odpověď. Jana Kubíčková
  • Pane Dřízhal projevuji vám z celého srdce upřímnou soustrast. Vaší ženu jsem jako herečku měla ráda, byla úžasná, je mi to moc líto.Jitka
  • Upřímnou soustrast celé vaší rodině. Je mi to velice líto.
  • Příjměte upřímnou a hlubokou soustrast. Je to šok. Včera jsem ji viděla v ukázkách v Ordinaci. Vypadala , že vše zlé má za sebou.Byla výborná, příjemná a skvělá herečka, ze které vyzařovala energie a elán.Je mně to moc líto.Držte se pane Dřízhale! Jarmila
  • pane Hynku, je mi to nesmírně líto a přeji Vám upřímnou soustrast a mnoho dalších sil v následujících dnech............ byla to velmi nádherná bytost.............
  • Pane Hynku,přejeme Vám upřímnou soustrast.Měli jsme vaši ženu hrozně rádi jako herečku.Je nám to moc líto,že nevyhrála boj nad tou ošklivou nemocí.Byla to úžasná herečka plná optimismu.Bude nám chybět.Šárka
  • Pane Dřízhal přeji vám z celého srdce upřímnou soustrast. Vaší ženu sem jako herečku milovala, je mi to moc líto.Hana
  • Pane Dřízhal, příjměte prosím upřímnou soustrast. Dagmar
  • Upřímnou soustrast, brzy se zotavte z nejhoršího smutku, protože vy tady musíte být pro to maličké, kterému jste dali šanci na lepší život, Vaše paní si určitě z nebe, kam určitě patří, nepřeje nic jiného. Martina
  • Pane Hynku,je mi to moc líto,Vaše paní byla sluníčko na naší scéně,tak krásná,milá a přirozená....moc jsem jí přála ten boj vyhrát....Přeji Vám hodně síly,už kvůli Vašemu dítěti,které jste si tak moc přáli,a které určitě moc milovala.....teď Vás bude potřebovat dvakrát tolik...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit