Přejít na výpis diskuzí

Hynek Dřízhal

OSOBNOST 16.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi to moc líto.Příjměte prosím upřímnou soustrast
  • Pane Hynku, přeji Vám upřímnou soustrast,bože, jak je mi to líto
  • Vážený pane, upřímnou soustrast . Vaše paní byla krásná a úžasná herečka. Je mi moc líto, že se jí nepodařilo ten boj vyhrát, vždy jsem ji to přála.
  • Hynku, je mi strašně líto toho, co se bohužel stalo. Ač jsem Vaší ženu Zuzanu znal jen z 2 řady "Nemocnice na kraji města", utkvěla mi díky tomu natrvalo v paměti. Zpráva o jejím úmrtí mě vyloženě zasáhla. Upřímnou soustrast a hodně sil do dalších dní.
  • Pane Hynku, soucítím s Vámi v zarmouceném srdci. Je mi to opravdu líto. Přeju Vám sílu v této těžké chvíli, kdy člověk tolik miluje a tolik ztrácí.
  • Chtěla bych Vám vyjádřit upřímnou soustrast.Je mi to líto.Měla jsem Vaši ženu ráda.
  • Vážený pane Hynku. Přeji Vám upřímnou soustrast. Je mi to opravdu moc líto. Vaše paní byla opravdu skvělá herečka a moc jsme jí všichni dr´želi palce. Ach jo, jak je ten svět nespravedlivý. Přeji Vám moc, moc sil.
  • Pane Dřízhale, přijměte upřímnou soustrast. Přeji vám hodně síly k překonání bolesti ze ztráty Vaší ženy.
  • Upřímnou soustrast pane Hynku,je mi to moc líto.Ač jsem Vaší paní znala jen z obrazovky působila na mě jako silný skvělý človíček.Budu se vždycky ráda dívat na filmy,kde hrála paní Zuzanka Dřízhalová.Přeji hodně sil.Stáňa
  • Upřímnou soustrast.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit