Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra tak proc tam pišete ty komentare kdyz ho nemate rady,radši drzte huby a nechte ty co ho zerou at ho zerou.A nepiste tam ze posuzujeme podle vzhledu.Tak nas nechte na pokoji a nesudte kdyz neznate.Dofam ze mluvim za vsechny holky co ho zerou. *3*
  • Bozeeee vy jste fakt strasneee!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANO je to tak vy proste kazdeho posuzujete jen a jen podle vzhledu a jen Ian Ian Ian.já proti nemu nic nemam ale kdyz tady zacnu cist neco O tom Robertu Pattinsonovi jak na nej nadavate a ze Ian je nejlepsi a on je hnusnej. No tak co to je za chovani!.prominte ale je to pravda ja osobne nemiluji ani jednoho ale nerikam ze nejsou hezci ale prost nemam potrebu mezi vami tak nejak bojovat.
  • A že si ty vaše příspěvky, zprávy a přání k narozeninám čte, co? :D Ani neví, že tyhle stránky existujou, tak se proberte. A milovat ho můžete, jak chcete, ale stejně nuly z česka ho nikdy zajímat nebudou. Spokojte se s našema českejma šereďákama, na jiný se stejně nezmůžete.
    • Máš pravdu..... Taky si to myslím.... A v Česku jsou fakt jen ŠEREDY
      • V cesku mejsou jen seredy vis ...jsou tu i hezky holky jao treba ja ps. Miluju damona nejradsi byc mu ho vykourila a libala ho na kazdym kousku jeho tela a ja bejt elenou tak se na stefa vykaslu stef je taky hezke ale na damona fakt nema
    • Hahahaha...
      No a já mám twitter a mam ho v pratekich doopravdickýho Iana somerhaldera takze *3* *1* *1* *1* *1* *1*
      Bye Bye. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Nejdokonalejší muž na světě! ♥ *14* *14*
  • Má krásný modrý oči!! :-) ♥ ♥
  • díky :D
  • Chodí Ian s Ninou? nebo se zese rosešly
    • Ne nejsou spolu :( :(
    • Nechodí s Ninou už od 2013(duben)
      Chodili spolu 3 roky a 3 měsíce :) *3*
    • jo jsou spolu http://www.tyden.cz/rubriky/lide/zahranicni-celebrity/ian-somerhalder-a-nina-dobrev-jsou-zase-spolu_282948.html *3*
      • 18. 9. 2013, to už spolu nemusí být...
        • ale jsou spolu psali to nedavno v časáku
          • tak když to psali v časáku, je to na 100% pravda *1*
  • Co na něm vidíte???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Robert Pattinson si aspon na nic nehraje a nedela ze sebe neco co neni!!!!
    • A že ho dokonale znáš, co? :D Neztrapňuj se.
    • Nevypadá jako bezdomovec co právě vylezl z kontejnéru!
      Ian je skvělej herec s sexy postavou, tváří... co dodat :)
      Roberta nechci kritizovat, ale nelíbí se mi. Nechtěla jsem kvůli němu ani vidět Twillight sagu, ale to sem nepatří...
      Neposuzuj lidi, když o nich nic nevíš!
    • Mrs.Wesley
      Vypadni
    • No my naněm vidíme ten jeho sexy vzhled jeho chování atd.... *14*
      A ten tvůj robert Pattinson je hnusnej má rozpláclou držku!
      Takže di laskavě do p*dele!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
      • Mrs.Wesley
        Má rozpláclou držku!hahahaha*1**1**1**1**1**1**1*(tos neměla psát teď se smíchy po*éru!)
        • neboj *3* *1*
  • elisa00794
    miluju ho a to nejen pro jeho vzhled, ale i pro jeho herectví. *14* *4* *14* *14* *1* *3*
  • Je božskej O:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit