Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak čtu na seznamu, co vymýšlí za teorie, tak musím konstatovat, že už ji pěkně hrabe.

  • Luky1987

    Csákovou nemusím

  • 666, že?
  • Luky1987
    Dost přibrala
  • Paní Ilonko.Moc vás v televizi nevidím,ale když mám to štěstí,velice si užívám vaše zpívání.Jste velice příjemná žena a vaše skromnost by měla být ostatním příkladem.Velice si cením toho,že je vám rodina bližší než popularita.Opravdu to málo kdo dokáže.Moc vám držím palce a v duchu vám dělám malý křížek na čelo, aby se vám ve všem dařilo a aby jste byla i s rodinou šťastná. *4*
  • Drahá Ilonko.Již 20 let mi ldé říkají,že jsem ti podobná.Sama si tak nepřipadám,ale ráda poslouchám tvé písničky a mám tě moc ráda.Poprvé jsem tě viděla živě letos na Slavnostech chřestu v Ivančicích,Jsi skvělá a moc ti fandím.Pavla.Ps:Jsi skvělá..............
  • rene.riedl.545
    Milá Ilonko, k dnešním narozeninám Vám přeji hodně štěstí, zdraví, rodinné i pracovní pohody a spoustu dalších, krásných písniček. S úctou R.*14*
  • rene.riedl.545
    Zdravím všechny přítomné *3*
  • všechno nejlepší k narozeninám a ať se splní všechna tajná přání... *3*
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!! *4*
  • www.dzoser.webgarden.cz www.nefertity.mypage.cz napiš kočko
  • POZOR! Buďte u toho! ILONU máte také možnost vidět přímo na natáčení 20. 2. 2012, a to ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS ve tvaru:
    REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    Více info zde: http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace
    Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme: divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Mimo Ilony Csákové také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • V pondělí 20. února uvidíte Ilonu Csákovou v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro ni můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 1 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • Všechno nejlepší novomanželům,hodně štěstí,zdraví a spokojenosti.
  • pro Ilonku

    Všechno nejlepší k tvým narozeninám hodně zpěvu,zdraví,radost a hlavně hodně popularity,protože si fakt strašně sexi holka *14*
  • Přání

    Milá paní Ilono
    K dnešním narozeninám 40.léta všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví. *3*
  • Nový blog!

    Nový blog o Iloně Csákové!
    www.ilonkacsakova.blog. cz
    Plný novinek a zajímavostí. *3* *15*
  • VlastííííK

    Moji nejlepší zpěvačku Zdavím . *14*
  • jamba

    ilonko celkově ti popřeju k tvému synovi k tvé nové desce které vidalas vloni a přeju si abys co nejrychleji zase začala zpívat už se tě nemůžu dočkat. *3* *14* *9* *5* *15* *14*
  • VĚRNEJ FANOUŠEK

    Pozdravuju Ilonko a jejího syna Daniela *4* *4* *4* *14* *14* *4* *4* *5* *14* *5* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit