Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ilona

    ilona je nejlepší zpěvačka má krásný hlas
  • super žena

    Líbíte se mi, hezky zpíváte, již dlouho Vám fandím, rád bych si s Vámi dopisoval. Bylo by to mé největší přání !! Mohu doufat, děkuji.
    Moc Vám Ilonko fandím, držte se a hodně úspěchů !! Vše nellepší Vám přeje Lumír. *14* *3* *4*
  • VZKAZ

    Ilonko, snažte se nic si z těch řečí okolo Superstar nedělat. Hejma je rozhodně horší a ještě k tomu neumí zpívat !!! Jste příjemná a kouká Vám z očí laskavost, a to si u lidí cením. Na Eduarda Klezlu nemá nikdo- je fakt hodnš dobrý. Vy zůstaňte sama sebou. Zdravím z Ostravy
  • Paní Ilonko, píši sem proto, že pořád čtu negativní hodnocení na Vaše porotování v soutěži Česko hledá superstar. A tak chci říci, že mně jste se tam teda moc líbila. Hlavně mi připadaly Vaše výroky takové mateřsky uklidňující a to i v porovnání s výroky chlapů porotců. Rozhodně u mě jste si nepohoršila, spíš naopak. Zdraví Sládková *4*
  • čoltovo

    Mila Ilonko preji vam hodne zdravi a pracovnich uspechu je mi lito,ze jsem vas nikdy osobne nemohla v coltove potkat s pozdravem Iva
  • Newím

    Já nevim jestli je to anděl *4*
    nebo ďábel *5*
    dělám si srandu *4*
  • až budete umět zpívat lép než czáková tak kritizujte
  • Jsi dobrá zpěvačka

    Moc se ti povedla skladba od Zuzany Navarové Kočky hned jsem si koupil její výběr na cd měla velmi krásný hlas a je jí velká škoda.Myslím že by si měla tuto převzatou písen taky zařadit na své nové cd tento styl ti moc slušel *4*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • NeLy

    Ilo tak je to konečně holčička jsi super fakt jako zpěvačka i jako maminka budoucí těším se až zas budeš zpívat protože tvoje alba a skladby přímo miluji i moje kámošky je mi 15 strašně ti fandím a držím palce tak Čauvec Ilu tvoje Fanynka. *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit