Přejít na výpis diskuzí

Indiana Evans

OSOBNOST 18.9.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bello!Vypadni ze seriálu H2O-stačí přidat vodu!Emma je o 1000%lepší než ty *16* *12* *10* Ikdyž vím že už nechce hrát v 3.sérii tam dali TEBE což ten seriál úplně zničilo byl to můj nej nejoblíbenější pořad na Disney Chanel ale teď už neni kdyby tam dali někoho jiného než tebe tak by to bylo o 1000%lepší.Takže vypadni káčo pitomá!!!!! *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* *12* *11* *16* *12* *10* *10* *11* *12* *10*
    • Ty krávo di někam!!Tak na to nečum a koho to zajímá že se ti neíbí ? Nečum na ní když se ti hnusí? Víš kdo se hnusí mě? Víš?!! Ty!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* Víš co by bylo o 1000% lepší? Kdybys vypadla ty a držela hubu!!!
    • Víš co ty vypadni z jejího profilu a nepiš sem lži .Indiana náhodou hrála hezky a ty její písničky byly super a oživily H2o .Takže se za svůj komentář pěkně styď. Jinak vše nejlepší Indi *3*
      • Vypadni ty!!!! Elizabeth má naprostou pravdu jak tak koukám už jsou tady 3 holky který si myslí že je Bella krá** a já si to taky myslím!!!"! *12* *16* *11* *11* *16* *16*
      • Vypadni si sama kráv*blbá píše svůj názor a ty ji v tom nezabráníš!!! *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* JO a žádný lži nepíše na mím FB jsem se ptala lidí a každý semnou souhlasil že je BELLA KRÁV* takže drž hubu!!! *16* *10* *12* *11*
        • Obě mají naprostou pravdu konečně rozumný komentáře!!!!!Bella je hrozná v H2O!!!! *9* *13* *10* *10* *12* *11* *16*
  • ahoj si dobra v h2o a si pekna a chcela som aby aby si hrala dalej
  • ahoj si dobra v h2o mam ta rada a chcela by som aby si hrala dalej *3*
  • stormgirl

    Narozky!

    Všechno nejlepší! V H2o jsem si tě docela rychle oblíbila, i když jsem, žel, měla radši vždycky Emmu... :-)
  • sindrom

    narozeniny

    všechno nejlepší k narozeninám.
  • pls navštivte

    Ahoj všichni,mam stránku o h2o,koukněte se tam pls.
  • NAPIŠTE ADRIENNĚ!

    ahojky napište prosím komentík k adrienne wilkinson!okomentujte aspon fotky!hrála v seriálu xena xeninu dceru evu!prosííííííííííííím NAPIŠTE KOMENT!
  • Bella

    Indiana Evans je nejlepší herečka zpěvačka a td... *14* *14* *7* *7* zbožnuju ji!
  • 124671

    Tvoje písně jsou super a ty jsi dobrá zpěvačka a herečka. *14* *14* *14*
  • indy13

    Kouknete na muj blog...

    Ahoj az si budete cist prispevky tak prosim se kouknete na muj blog http://indiana-evans-official.blog. cz/

    dik za pochopeni *4* *3*
    • evans.indiana

      Re: Kouknete na muj blog...

      You're striking! Why is impersonating me and steal my identity? Chest that I called the cops on you? *16*
      • one-take-watson

        Re: Re: Kouknete na muj blog...

        aha no tak to je fakt trapne kdyby si byla indiana tak by si neumela cesky a asi newis co je to Blog ten blog se tvori o tve nejoblibenejsi hvezde a ne o sobe tak mi pls polib *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit