Přejít na výpis diskuzí

Indiana Evans

OSOBNOST 18.9.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • selynka-gomez

    Bella

    Jo Bella (Indiana Evans) je nejlepší *14* *14* *14* *14* . Bella je mnouhem lepší než Emma jsem ráda že místo Emmy je tam Bella *3* *3*. Ale Kim a Sofie jsou hrozný mrchy *5* *5* *5* já je fakt nesnášim *8* *8*
    • Re: Bella

      jo ja taky nesnasim sofi a kim porad si vymyslijou a holky mji potom problemi
  • Bella

    Indiana Evans je nejlepší herečka zpěvačka a td... *14* *14* *7* *7* zbožnuju ji!
  • mě se taky mrtě líbí je nejlepší z h2o a taky i krásně zpívá
  • Je mi už jasný proč má tolik Dislikes..Jste akorát trapný s tím, že jí tady urážíte at vypadne z H2o...Přitom nemůže za to, že ji vybrali..;) zalezte zlatíčka!!..:;)**** *8* *8* *8* *3* *2*
    • Roxxen
      Naprosto souhlasím ;)
  • indy13

    Kouknete na muj blog...

    Ahoj az si budete cist prispevky tak prosim se kouknete na muj blog http://indiana-evans-official.blog. cz/

    dik za pochopeni *4* *3*
    • evans.indiana

      Re: Kouknete na muj blog...

      You're striking! Why is impersonating me and steal my identity? Chest that I called the cops on you? *16*
      • one-take-watson

        Re: Re: Kouknete na muj blog...

        aha no tak to je fakt trapne kdyby si byla indiana tak by si neumela cesky a asi newis co je to Blog ten blog se tvori o tve nejoblibenejsi hvezde a ne o sobe tak mi pls polib *5*
  • kacka.vachova.3
    Hele to co tu píšete jsou vaše názory. A pokud vím tak názor může mít kdokoli jaký chce, třeba se vám v nečem nelíbila ale je to výborná herečka,je krásná a má úžasnej hlas ( MŮJ NÁZOR TAKŽE MĚ PROSÍM NEUPALTE ). Ale podle mě by jste jí neměly nadávat jen kvůli tomu že se vám nelíbila v seriálu a navíc když jí neznáte tak jí nemůžete soudit jestli je to k.áva. A když už to sem píšete mějte prosím aspoň odvahu, nedávajte to sem jako anonym. Jo a pro mě je to úžasná herečka a zpěvačka taky se mi v něčem nelíbyla ale třeba Blue Lagoon: The Awakening je úžesnej film. Tak se trochu zamyslete :))))
  • Hodně štěstí k narozkám!!!!! *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy Birthday *4* *4*
  • Happy Brithday *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • indiana evans-bella

    BELLA JE SUPER *14* *14* *14*
    • Re: indiana evans-bella

      to je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit