Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inna Puhajková (modelka) - Hrozný zklamání!!!! Tenhle stát a společnost se nikdy nezmění,dokud to tu budou řídit lidi jako Zeman. Omlouvám se všem jeho příznivcům,ale je mi z toho upřímně nevolno!! *2*
    A názor Jágra :„O mně všichni vědí, že mě to táhne napravo. Když jsem volil, tak jsem vždycky volil ODS,“ řekl Jágr. Připustil ale, že strana má nyní problémy. Vzápětí dodal, že jeho nejoblíbenějším politikem je Miloš Zeman.
    „Myslím si, že je ohromně chytrý a má vynikající vyřídilku, nechtěl bych s ním jít do diskuze,“ Dodal, že by nechtěl být jeho manželka, protože podle něj nemá žádnou šanci doma nic uhádat.
    Jarda má pravdu,Milda je nej a Inna je blbka !
    • Omlouvám se všem jeho příznivcům,-takže i Jardovi Jágrovi ! *15* *15*
  • Tohle je jedna z nejkrásnějších Češek. *15* *15* Za prvé je to Ukrajinka a za druhé není krásná,natož nejkrásnější !
  • ..není to jedno ? Už jseš nadosmrti jen bejvalka Jágra,nikoho bohatšího
    už asi neklofneš,tak se nesnaž ! *15*
  • Víte - kdyby člověk neměl možnost volby ( i když mnohdy pochybné),tak beru.Prostě si musíte uvědomit,že tahle stanice se zaměřuje na specifickou ale početnou skupinu sledovatelů TV - např. Franta z Horní Dolní,jehož rozhledy končí za flaškou piva u gauče,kterému vedle v kuchyni připravuje véču 100 kilová Mařka v natáčkách - ten se rád koukne na zprávy,kde se nic nedoví,které jsou ovšem barevné a plká tam nějaká kočka v o 2 čísla menším tričku - no a mezi nějakou následující telenovelou klidně čumí na čtvrthodinový reklamní blok.Takovej balík při své cestě do okresního města v sobotu za nákupem si pěkně napěchuje do formana vše,co mu ta reklama doporučila. No a všichni jsou spokojení - reklamující firmy mají obrat,Puhajková si užije pár minut slávy,Franta má svou basu piva se slevou a Mařka je ráda,že jí Franta večer neběhá za d vkama ... Uz chápete vo co go ?
  • Inna Puhajková - sportovní redaktorka. Bože, ty to vidíš....
    Je sdílení lůžka s významným sportovcem ideálním předpokladem k výkonu funkce sportovní redaktorky? TV Nova je přesvědčená, že ano. Jinak by se přece Inna Puhajková nemohla stát novou "posilou" sportovní redakce.
    Volyňská Češka, Miss internetu, absolventka Střední policejní školy, ale hlavně dlouholetá milenka Jaromíra Jágra nastoupila do redakce TV Nova jako sportovní redaktorka!
    Při sledování sportovních zpráv a zjištění této "exkluzívní" novinky jsem nevěřil vlastním uším.
    No, pěkná holka to je. Postavu uměla vždy prodat a vedle Járy Jágra vypadala pokaždý jako správná kočičanda pro jednu z nejlepších hokejek na světě.Na fotkách s Jágrem dokázala jako správná modelka pokaždé vystřihnout pozici, kdy Jára byl ten kormidelník a ona sexy kadetem na jachtě zvané "Glory days". Zkrátka taková mrštná Miss. Jen za sebou v porovnání s ostatníma Misskama netáhla skandály a nefotila se nikde skoro ani nahá. Asi moc dobře věděla, že by ji Járova maminka hnala = že by jí hnal sám Jára.Ideální život. Bohatá hokejka, pěkná holka. Slušelo jim to.
    Pak to ale Járu přestalo zřejmě až tak bavit a Inna byla opuštěna. Bulvárek si užil pár dní slávy z rozchodu slavných a Inna i Jarda prohlašovali, že je to bolí. Innu možná trochu víc. Kdo ví.
    A najednou tu máme novou sportovní redaktorku. Šup sem s ní, dokud si ji lidé ještě trochu pamatují!
    Šéf sportovní redakce řekl osobně na kameru, že "Inna bude významným přínosem pro redakci, protože zná "zákulisí" vrcholového sportu".
    Inna řekla na kameru, že díky Jardovi byla opravdu mnohokrát na hokejovém zápasu a že si myslí, že práce ve sportovní redakci TV Nova bude "supr".Vážení mí milí přátelé, kteří s dlouholetou praxí v oboru, patřičným vzdělání a jazykovým vybavením obíháte výběrová řízení - děláte to, pardon, špatně.Pokud nemáte v cv informaci o účasti v nějaké miss soutěži nebo pokud jste nevařili polívku a nezahřívali peřiny někomu jako je Jarda, o práci budete muset ještě chvíli bojovat.
    Pokud se Inna stane v TV Nova žádanou podporou týmu sportovní redakce hlavně proto, že zná "zákulisí" vrcholového sportu, co nás čeká příště?Nastoupí na místa lékařů (kteří odešli za lépe placenou prací do zahraničí) řezníci jen proto, že dokáží nožem naporcovat krávu nebo prase?
  • Inna ráda gaye,Jarda jí to přeje ! *15* http://img.blesk.cz/img/1/full/1749977_.jpg
  • Týtý ? Trapas a blbost ! Šíp se ptá ukrajinský Inny,jestli
    rodiče sledovali Nemocnici na kraji města,když tady nežili..asi to mělo bejt vtipný ale byla to ubohost..Inna je čím dál trapnější.6 let s Jágrem nikoho nezajímala,teď se všude cpe ! Je mi za ní trapně čím dál
    tím víc..
  • fikce - a tvrdá realita po 3 létech
    ....fotka Inny a Jaromíra, stará ca. 2-3 roky a níže fotka Inny aktualní - (sakra, je to vůbec Inna nebo Grossová)...??? :-))).
    ....hlavně, že fandové naletěli.....a jak se s nimi dá jednoduše manipulovat....:-))
    http://img694.imageshack.us/img694/610/grosovanebopuhajkova.jpg
  • http://revue.idnes.cz/modni-policie-flitry-puhajkove-nepomohly-pusobi-unyle-pgx-/modni-policie.aspx?c=A100219_152358_modni-policie_ved
  • ..Inna : http://i.idnes.cz/09/021/c460/VED28dbd9_agata_hanychova_sisa_5_.JPG *1*
    • správnej odkaz : http://i.idnes.cz/10/042/gal/NH325f3a_ina3.JPG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit