Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední "reklama" na žvýkačku Jágrem proběhla 29.10.2012 na tenisové exhibici,kde Jágr políbil se žvýkačkou v ústech Petru Kvitovou i svoji dnes už expřítelkyni Innu.Při polibku Inny se naklonil dolů a hrozil pád žvýkačky :-) 
  • Puhajková měla raketový start - nic předtím s televizí neměla společného - ale stačil výtah na výsluní (kabina byla Jágrova postel) a je tu nová sporťačka. Ono je to dost nechutné a nemorální. Proč se propagují vztahy na hromádce, zlatokopectví (taky Ochotská) apod.? Proč už nejsou ženy (ty co si myslí, že jsou celebrity) morální? Opravdu někdo nechápe v současné době pojem CTNOST.
  • http://www.jenpromuze.cz/start/13334-jagrova-ex-pritelkyne-bude-pracovat-v-tv-noha
    Protože když strávíte šest let s hokejistou, jste nejlépe kvalifikovaným sportovním redaktorem.
    Ano, Jágrova expřítelkyně Inna Puhajková se dostala do televize, na post sportovní redaktorky. Možná si teď tak narychlo nevybavíte, kdo že to vlastně je. To chápeme, protože jména bývají těžko zapamatovatelná i u holek, co si je na noc dovedete domů, natož jméno šlá..poty nějakého hokejisty, ale tahle fotka už by vás trknout měla.
    Tedy pokud nejste gay.Jsme si naprosto jisti, že se jedná o inteligentní mladou dámu s naprostým přehledem ve světě dřiny, potu a steroidů, jakým je sport. A stejnou jistotu projevujeme i v oblasti jejího přijetí na tohle pracovní místo. Protože to určitě neproběhlo přes postel. Vůbec.
    Jarda Jágr se tak může radovat, protože kdo by nechtěl, aby jeho kariérní počiny komentovala zhrzená bývalka, soulo..žící s bůh ví kterým vysokým televizním ouředníkem, který jí dovolí odvysílat všechno, co si řekne. Protože jinak si moc nedovedeme představit, co bude u toho sportu dělat. Mohla by si nacvičit cirkusové představení s močící miniaturou olympionika, houpajícího se na těch velikých kruzích, co nosí v uších.
    Každý, komu se na uších houpe liliput je totiž cool.
  • Je nadherná, kouzelná.Čím je starší tím je krásnější.Je to takový koťátko na mazlení.Mám ji moc rád.
  • hlasujte co ji mám napsat ! *14* Anebo nee..těžko říct.. *15*
  • Inna ráda gaye,Jarda jí to přeje ! *15* http://img.blesk.cz/img/1/full/1749977_.jpg
  • Drahá slečno Puhajková !
    Je velmi chvályhodné,jak se staráte o životy druhých,nicméně já na
    nově ani v Blesku nevystupuji,takže vám to může být jedno.
    Stejně tak Vám může být jedno,co o vás píši.To takhle píšete každému,kdo si Vám dovolí napsat kritiku,aby toho nechal nebo kontaktoval přímo vás ? Člověk,který veřejně vystupuje,by měl umět přijmout i kritiku, nebo by měl raději dělat něco jiného.Kdyby měl Jarda Jágr reagovat na každou kritiku,která na něj za více než 20 let byla,asi by nedělal nic jiného..naštěstí na to nemá čas,protože nepíše zprávy,ale hledá smysl života :-) !
  • Sexy kus! Všechno nejlepší ke kulatejm narozeninám, Innuška!!!
  • To už jsme fakt klesli tak hluboko, že je hlavní kvalifikací vztah s celebritou?
    takže tedy Nova je konečná prostitutek?
    +5/−1
    tak ono se jí daří, aby se jí nedařilo, když má praxi u Jágra normální člověk takovou práci nedostane, aby ho vodili za ručičku a naučil se co tahle práce obnáší
    +3/0normální šikovná holka se tam nemá šanci dostat asi co?
    +4/0
    za chvíli na nás budou koukat z obrazovky jen mluvící kozy...
    +5/0
  • Hm, kvalita moderátorů na Nově se hvězd dotýká. Blijící smajlík.
    +7/0 Nova recykluje Jágrovy milenky..
    +TV Nova prestavi v nedeli 10.2.dve nove moderatorske dvojice do hlavnich zprav 1) Mirek Dopita a Agata Hanychova
    2) Jan Rychtar a Iveta Bartosova
    5/0To je hrůza ta Nova. Za 1. zprávy už neví kam by narvali, jedou snad celý den a za 2. ti moderátoři...to jsou samé modelky a modelové...teda ČT mi přijde mnohem profesionálnější...
    +9/−1
    Proslavila se i něčím jiným než že ojížděla Jardu Jágra?Já ji totiž vidím poprvé
    Taky vidíte tu úroveň moderátorů na Nově, ať už jde o odpolední večerní nebo noční zpravodajství aspoň pak mají co dávat do Silvestrovských novin pro pobavení, jedna héééérečka vedle druhé......
    +6/−Tak to je síla. Člověk co nemá nato ani vystudovanou školu a jen držel Jardovi bude dělat moderátora. Bože co to je za dobu.
    +6/−5Osobně bych nechtěl , aby to moje dcera " dotáhla " na moderátorku na Nově ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit