Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týtý ? Trapas a blbost ! Šíp se ptá ukrajinský Inny,jestli
    rodiče sledovali Nemocnici na kraji města,když tady nežili..asi to mělo bejt vtipný ale byla to ubohost..Inna je čím dál trapnější.6 let s Jágrem nikoho nezajímala,teď se všude cpe ! Je mi za ní trapně čím dál
    tím víc..
  • Víte - kdyby člověk neměl možnost volby ( i když mnohdy pochybné),tak beru.Prostě si musíte uvědomit,že tahle stanice se zaměřuje na specifickou ale početnou skupinu sledovatelů TV - např. Franta z Horní Dolní,jehož rozhledy končí za flaškou piva u gauče,kterému vedle v kuchyni připravuje véču 100 kilová Mařka v natáčkách - ten se rád koukne na zprávy,kde se nic nedoví,které jsou ovšem barevné a plká tam nějaká kočka v o 2 čísla menším tričku - no a mezi nějakou následující telenovelou klidně čumí na čtvrthodinový reklamní blok.Takovej balík při své cestě do okresního města v sobotu za nákupem si pěkně napěchuje do formana vše,co mu ta reklama doporučila. No a všichni jsou spokojení - reklamující firmy mají obrat,Puhajková si užije pár minut slávy,Franta má svou basu piva se slevou a Mařka je ráda,že jí Franta večer neběhá za d vkama ... Uz chápete vo co go ?
  • Ty si vyhrala miss 2014 ? A ty si vážne Ruska ? A prečo si uz neni s Jágrom ? Hm
  • rusko?

    ale rusko? kde v rusku? *3*
    • Re: rusko?

      patrně na Ukrajině neboli Malorusku
      • Sprostak-Čurak nebo kundolina jen závidi......a je jako *12* *12* *12*
  • Ahoj :) vyrůstala v malém městečku na severovýchodě Čech, v Broumově, okres Náchod.
  • Neví nekdo koli měří centimetru ?
    • Je celkem malá..Do 170 cm.
  • fikce - a tvrdá realita po 3 létech
    ....fotka Inny a Jaromíra, stará ca. 2-3 roky a níže fotka Inny aktualní - (sakra, je to vůbec Inna nebo Grossová)...??? :-))).
    ....hlavně, že fandové naletěli.....a jak se s nimi dá jednoduše manipulovat....:-))
    http://img694.imageshack.us/img694/610/grosovanebopuhajkova.jpg
  • Ahoj, chtela bych se od nekoho dozvedet, ve kterem meste vyrustala, kdyz rodice prisli do Cech. Dekuji
  • Má PŘEDĚLANÉ,JELIKOŽ ty původní skoro neměla -vypadali jako že jsou
    mléčné ! *15*
  • ..rámeček nedá ! Fascinují mě vaše komplexy nad životy druhých. Možná byste mohl začít trávit méně času na diskuzích a facebooku a začít ho věnovat sám sobě. Možná by Váš život začal dostávat smysl a přestal byste brečet a všem závidět. Už jednou jsem Vás vyzvala abyste kontaktoval přímo mě, když Vám něco vadí, ale jediné co dokážete, je veřejně špinit a kritizovat. Z lidí jako jste vy je mi upřímně smutno.
    S přáním nalezení osobní svobody a štěstí
    Inna Puhajková
    Nedá si pokoj a nedá přihlouplá Inna,tohle odpovídá na
    názory...
    • odepíšu jí tohle : Já jen žasnu,s kým to žil Jarda Jágr..za celou tu dobu si nepamatuju,že byste měla takovou potřebu cpát se do bulváru,tak jako nyní..všeho moc škodí..ano Vám je smutno i z těch co maj oblíbeného Miloše Zemana,já ne,ale Jarda Jágr ho měl za nejoblíbenějšího..PS : Kdo chce aby se o něm psalo,musí počítat nejen s jen pozitivními komenty..
      Nikoho veřejně nešpiním..tak a mám jí to odeslat nebo ne..fakt nevim už mě štve,co si myslí,že z ní všichni padnem obdivem ? *15* *15*
      • Ne,napíšu jí něco jiného ! *15* Možná byste mohla pochopit,že z vás každý nepadne na zadek,fakt ne ! Když ste byla jen Jágrovou přítelkyní bylo to lepší.No nic,smysl života pro mě určitě není moderovat zprávy na nově,sorry..Pochopte že je demokracie a tak jak o vás veřejně promluvila Ornella,tak mi ostatní můžem psát komentáře..Ne že by Ornella byla hvězda,ale obě ste tváře Blesku tak co.. *15* A nebo ne..nevim co si
        ta Inna myslí,Jardo Jágre nechápu že jsi s ní tak dlouho vydržel.. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit