Přejít na výpis diskuzí

Ioan Gruffudd

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žeje vážně užasnej!!Kam se na něho hrabe Bratt Pit.Nemá šanci U mně vždicky bude na 1.místě Ioan
  • FF

    Holky sorry ta adresa byla špatná tady ta je už dobře www.fantastic4.film.de
  • FF

    Holky mrkněte se na www.fantasticfour-move.com jsou tam docela dobrý fobrý fotky.
  • Ioan není na chlapy

    Díky bohu na chlapy není. Ten muž se kterým žije je jeho kamarád už od školy (alespoň to Ioan tvrdí:) Zhruba rok byl zasnoubený s herečkou Alici, která hrála jeho přítelkyni ve 102 dalmatinech. Ale letos se s ní rozešel. Snad proto že byl tak slavný po Králi Artušovi a ona měla jen málo rolí. Nevěřím tomu, že by Ioan byl gay. Miluji ho!
  • Miluji ho!
  • BUH!!

    ioan je buh!!sexy buh!!:)
  • Super hezoun!!!
  • Bože, on fakt žije s chlapem? Pak chci být ten chlap!
  • jo, je to fakt kus. mam ho jako tapetu na mobilu, takže se na něj koukám každej den:-))nemáte někdo adresu na nějaký stránky o něm a nějaký nový informace??? jestli jo tak pište na Madge21@seznam.cz
  • Krása sama!

    Zdravim všechny!Musím s většinou souhlasit, že je to fakticky krasavec a že má sladkej kukuč!!!!:-)Je opravdu k nakousnutí!!!!!!Bylo mi ho moc líto, jak ho nechali umřít v Králi Artušovi!!!!!Jeho fotku z Artuše mám na ploše a vžycky, když zapnu PC, tak na mě sladoučce kouká!!!!!Má takovej sladkej a upřínmnej kukuč až se divím, že ho neobsazují do filmů víc!A ty kudrliny mmu v Artušovi mooooooooc slušely!!!!!!!!!!!"pa
    • Re: Krása sama!

      Taky se divím, že není víc obsazovaný. Myslím, že není jen strašný sympaťák, ale taky umí hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit