Přejít na výpis diskuzí

Ioan Gruffudd

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde vznikla fáma o jeho sexuální orientaci? Každopádně je to Feneček nad Fenečky a v hlavě to má srovnané. Jeho výrok o B.Spears a Paris je výstižný. Je-li na chlapy je to mrzuté, ale popravdě - nikdy by si mě ani nevšiml, takže mi to zas až tak hrozné nepřipadá :-)
  • tyjo děvčata koukněte na www.ioanonline.com na filmografii a tam na film The Gathering fakt supr fotičky:o)No jo Christina se má!!!Jo a please nevíte něco o tom fantastic four je to nový ale neni o tom nikde ani slovo:o( zatim paaaa
  • Ioan je ten nejsladší chlap na celém světě, je krásný, sympatický a opravdu skvělý! S Ginou McKeeovou byli v Sáze rodu Forsytů opravdu nádherný pár a je hrozná škoda, že ho nechali umřít - jeho smrt byla vážně moc smutná! Nejvíce mi ale bylo líto Irene, protože přišla o nádherného chlapa. Ale ty postelové scény ve 3.díle jí fakt upřímně závidím!:-)
  • To je pravda

    Je na chlapy, taky jsem s nim kdysi neco mel.:-)
  • Já jsem věrná dvoum chlapum! Ioanovy a Delagovy jsou to prostě dva super herci!Chtěla bych se zeptat.Ioan je gay?Jestli to někdo víte tak mi prosím dejte vědět.Dík PS:NIKDY TY DVA NEZRADÍM! A ZDAR VŠEM CO HO MILUJÍ STEJNĚ JAKO JÁ!
  • Je opravdu krásnej, je to trochu nespravedlivé, že tak nádhernej a sexy chlap není na ženský, ale žije léta s chlapem
  • pěknej že jo
  • je fajn k sežrání a nedivím se že ho tolik holek miluje
  • Fakt moc krásný chlap. Je to takový ten klasický look, který se nikdy neokouká. Jako by se v dobře padnouscím obleku už narodil Škoda jen, že nám v sáze umřel :( Skvělé fotky jsou na www.ioanonline.com a zkuste v galerii - Studio Shots and Extras. Prostě super
  • Nevite nekdo o jeho webovkach a nejakejch strankach o nem??Jestli jo,tak mi to napiste na e-mail.Diky moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit