Přejít na výpis diskuzí

Iva Lecká

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano Iva!

    Iva Lecká je pro mne ta správná volba...těším se na den kdy až zapnu svůj televizní příjmač,tahle okouzlující dáma s černými vlasy se na mne krásně usměje...už aby to bylo ;) s pozdravem Martin *4*
  • Škoda...

    Velmi mě mrzí,že Ivu Leckou už nevídám na televizních obrazovkách?Kam se tahle talentovaná dáma poděla???Je to opravdu škoda,moc rád sem sledoval Prima jízdu kterou moderovala...snad se dočkám jiného pořadu,ve kterém ji budu moci zase vídat...Richard B. *3*
  • Jsem velmi ráda,že televize prima vzala na svou obrazovku konečně někoho schopného a příjemného,doufám že se s Ivou budu moci setkat v Tv i nadále.Rozhodně zajímavá by byla i její profesionální účast v seriílu Rodinná pouta.
  • Konečně na mě někdo neječí z televize!

    Iva lecká je velmi příjemná a sympatická nová tvář televize Prima. Je mi rozhodně sympatičtější než Tina Pletánková co si šlape na jazyk. V poslední době jí to moc sluší, má novou image, což se mi líbí. Konečně někdo s příjemným vystupováním, kdo na mě z obrazovky neječí, ale je příjemný se na něj dívat a poslouchat ho (ji).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit