Přejít na výpis diskuzí

Ivana Chýlková

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo už jsou tady nějaký komentáře o Jáchymovi, to je hrozný už vy budete pořás schánět nějaký telefonní čísla a skype a e-mail a kdoví co ještě, vy nevíte, že je to marný? Nikdo vám neodpoví maximálně nějací hakeři, kteří odepíšou na váš e-mail nebo telefonní číslo co jste tady nebo u Jáchyma a nebo i u Sáry napsali, no možná ještě někde jinde, to už nevím. No ale nechci řešit Jáchyma, když mám psát komentář na Ivu, Ivana je sympatická a vynikající herečka, občas hraje takový histery, ale to už k ní patří, protože je nikdo jinej líp nezahraje
    • Chtěla jsem říct histerky, já píšu rychle z tabletu a tak se občas překlepnu, protože jak je to dotykový tak to nejde cítit co mačkám :-)
  • Prosím pošlite mi telefoní číslo na jáchyma děkuju kdyžtak na číslo 720296932. moc děkuju
  • IVANKO,
    všechno nejlepší k Vašim narozeninám!!!Přejí Vám samé úspěšné dny!!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je tam chyba Ivana se narodila ve Frýdku - Místku. Ne v Praze.
  • Podobnost

    Nepřijde vám, že Ivana Chýlková se strašně podobná americké herečce Umě Thurman? Mě připadají jako dvojčata
    • Hm, tak trochu jo a hlavně tou postavou, ale v obličeji taky, já se podívám kolik je Umě roků
    • Dalibor-77
      Tak stím souhlasím,její podobná... *3*
  • p.petulkaa33

    <>

    vsechno nej
  • Ivana Chýlková

    Milá paní Ivano
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším
    dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • Nechci dělat reklamu

    Nehci tady v žádném případě dělat reklamu škole,ale byla jsem požádána abych ještě nějakou cestou dala vědět a protože je paní Chýlková můj herecký vzor,tak jsem si dovolila napsat vzkaz sem,určitě sem na tyto stránky chodí plno lidiček,takže bych mohla někomu vnuknout nápad,sen či potěšit.Kdo se ještě dopřihlásí a bude přijat,tak mi klidně písněte na e mail.Anna.
  • Soukromá herecká škola

    Dobrý den,chcete se stát úžasnou herečkou jakou je paní Chýlková?Soukromá herecká škola manželů Petrovských tento víkend opět zahajuje běh dvouleté školy herecké při divadle "M"v Duchcově.Zájemci připravte si monolog tak na 5.minut,jednu píseň a báseň a něco o sobě a ještě se máte možnost dopřihlásit a zkusit štěstí na e mailové adrese info@divadlom.cz Takže pokud vás nepřijali na DAMU,JAMU tato škola existuje přes deset let a učil tam na ní například pan Miroslav Moravec,letos paní Vančurová(činohra),pohyb pan Harapes a další.Škola se studuje dálkově jedenkrát za měsíc víkend,to zvládnete k tomu ještě své zaměstnání a jiné aktivity,škola je zakončena písemnou zkouškou z teorie a absolventským představením,obdržíte list o absolvování herecké školy,můžete se ucházet o angažmá v divadlech,hodně štěstí,zlomte vaz.
  • lieblinka

    Ivana Chýlková

    Ivana Chýlková je jedna z nejlepších českých hereček ještě s Evou Holubovou,obě jsou jedinečný. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit