Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Ivanko jste velice silná osobnost. Řiďte se svojí intuicí/tu my ženy ji máme výbornou/ a tady ty pisálky vůbec nevnímejte. Jste výborná manželka,která stojí Karlovi pěvně po boku. Hodně síly.
    Hanka
  • Silnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem. Jde o jednu z nejrozšířenějších květin, která existuje. Roste doslova všude, jsou jí plné louky a trávníky na sídlištích, hlavně teď na jaře. Roste ale celý rok, dokonce se nejednou dá nalézt i během zimy pokrytá sněhem.Neexistuje snad dítě ani dospělý, který by ji neznal. Navzdory tomu o jejich nesmírně silných léčivých účincích ví jen málo kdo. pampeliskovy koren: Ano,hovoříme o obyčejné pampeliš-ce.
    Čaj s pampelišky působí na rakovinné buňky tak silně, že už po dvou dnech se začínají rozpadat. Zároveň nemá žádné škodlivé účinky na zdravé buňky.Tato rostlina je i navzdory svému širokému medicínskému využití často zanedbávána.Jediné, co pro její získání musíte udělat, je nasbírat ji na čistých místech, které neleží příliš blízko cesty.
    Naše babičky dělaly s pampeliškových květů sirup, protože věděli, že má mnohé léčivé účinky. Co ale nevěděly, bylo, že pampeliškový kořen dokáže pomoci i pacientům s rakovinou. Kořen je silnější než chemoterapie.Vědci zjistili, že kořen pampelišky je při ničení rakovinných buněk účinnější než chemoterapie. Dokáže totiž kompletně usmrtit rakovinné buňky bez toho, aby nějak poškodil ty zdravé.
    Krom protirakovinných účinků má pampeliška i následovné vlastnosti:
    ◾močopodné◾vylučování žluče◾detoxikace jater◾pomáhá při alergiích
    ◾snižuje krevní cholesterol
    Obsahuje mnoho důležitých vitamínů a minerálů, jako je například vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamín C, železo, vápník, draslík, zinek, hořčík, kyselinu listovou. V jedné misce s 55 gramy pampeliš-kových květů naleznete až 53% potřebné denní dávky vitamínu K a 112% vitamínu A. To všechno jsou fakta známé o pampelišce už celé dva roky.
    Zázračný pampeliškový čaj::Výzkum uskutečněný na kanadské Universitě ve Winsdoru dal naději i onkologickým pacientům. Zjistil, že kořen pampelišky efektivně zabíjí rakovinné buňky a zároveň nemá žádné vedlejší účinky.Čaj z pampelišky má poměrně rychlý účinek. Už v průběhu 48 hodin po užití dochází k dezintegraci (rozpadu) prvních rakovinných buněk.Odhaduje se, že pravidelná dlouhodobá kůra kořenem pampelišky umí odstranit většinu nádorů. Kvůli těmto neočekávaným výsledkům, byly vědeckému týmu přiděleny další prostředky na pokračo-vání výzkumu.John di Carlo, 72letý onkologický pacient, podstoupil intenzivní léčbu agresivní chemoterapií. Po jejím neúspěchu ho lékaři poslali domů umřít v okruhu svých nejbližších.Jako poslední možnost se rozhodl pro léčbu pomocí čaje z pampeliškového kořenu. Jen o 4 měsíce později byl tento muž v remisi (ústupu rakoviny).
    Jak připravit pampeliškový čaj::Pampeliškový čaj se připravuje obyčejně ze sušeného pomletého kořenu. Použít můžete i na jemno nakrájený čerstvý kořen.Přibližně 1 až 2 čajové lžičky kořenu (podle chuti a závažnosti onemocnění) zalijte 2,5 dl vroucí vody a nechte vyluhovat přibližně 15 minut.Čaj pijte 2 až 3 krát denně, nejlépe před jídlem. Užívá se několik měsíců.Některé zdroje uvádí, že i listy pampelišky mají určité protirakovinné účinky. Pro přípravu čaje proto můžete zvážit použití směsi kořenu a listů.
  • *8* nej.prezdivka.ever - tvoje starosti na mou hlavu. Přijde mi to jako jalová závist. Klip je vkusný a moc milý. Ty starší dcery v něm neúčinkují neb už ztratily dětskou přirozenost a zřejmě po KG nepodědily sluch a talent. Jejich matky je mohly vést k rozvíjení schopností, alimenty byly předpokládám dostačující. Nabízí se otázka, zda spíš ony nebyly "zlatokopkami". Dominice Zacpalové by slušelo více skromnosti i pokory. Příjmení Gottová si údajně zasloužila pouze dovršením 18 let. Sympatičtější se jeví mladší sestra Lucie, která na otcovství veřejně neparazituje. Role v muzikálu i moderování VIP zpráv byl marketinkový tah. Většina návštěvníků zaplatila drahý lístek právě kvůli Ivaně, ze stejného důvodu sledovala i zprávy, aby se potom někteří utápěli ve své malosti a umísťovali na net své "odborné recenze". Nejspíš nedáš dopustit na exmoderátora Prásk!u PN. OMG - LoL. Kdo jsi a co tě žere doopravdy?
    *1* *1* *1*
  • Nikdy by se člověk neměl soudit podle informací z médií, stačí větu postavit jinak a hned je z člověka nestvůra. Nechápu jak můžete o člověku, kterého neznáte, říkat vůbec něco. Stále zůstává nemoc v jejich rodině, pro všechny je to hodně těžké jen ta představa, že mu nemůžete pomoc jinak než, že ho budete navštěvovat. Kdo si neprošel ničím zlý tak neví o čem mluví a těžko se dokážete vcítit do toho jak jim všem je, když je situace vážná. Držíme moc palce.
  • Ivanko,precetala jsem si ty posledni prispevky a je me na zvraceni ,prosla jsem si tim ,kdyz me moje 28 leta dcera,pred 8 mesici oznamila, maminko, ja mam tu strasnou nemoc ,uplne jsem se psychicky zhroutila, cela nase rodina, mam 3 dcery, ta je nejmladsi, ma 1rocni a 7 letou holcicku ,potom strasnem soku, jsme se vsichni zacali, jak nejvice ji pomahat v tech tezkych chvilich ,vsichni jsme plakali, kdyz ji holila hlavu ,mela krasne dlouhe vlasi , potom jsme to uz, tak brali normalne, lecila se s prestavkami 8 mesicu , dostavala silne davky chemoterapie , snasela to velice dobre, porad jsme nekam chodili, jezdili aby nebyla sama,ted ji ceka ozarovani a je vylecena, ma vse v poradku ,narostli ji takove krasne hnede vlasi, proto vam Ivanko pisi musite verit, ze se nam Kajik brzy uzdravi, mame vas moc radi, musite byt silna, v teto tezke dobe , a na tech par zavistlivcu, co si nevidi ani na spicku nosu , poslete do pekla budte silni a preji vam vsem hodne i devctkum ,aby se jim uz brzy jejich milovany tatinek vratil, vim o cem pisi ,Ivanko ahoj Jitka
  • Ach jo. Myslím, že to je kontroverznější člověk než Miley Cyrus :D

    Klip - tak za prvé, měl zůstat v soukromí. K tomu, aby člověk udělal radost druhému, není potřeba zájem a kritika ostatních. A za druhé, je mi celkem líto, že se v klipu neobjevily i starší Gottovy dcery. Nevidím samozřejmě do jejich vztahů, ale je to zvláštní.

    Moderování - je jasné, že si plní svůj sen. Chtěla být hérečka, ale nedostala se na školu. A tak si to vykompenzovala moderování. Nutno podotknout, nebýt jejího slavného příjmení, tak ji tam ani nevezmou, její mluvený projev se zdaleka nemůže rovnat ostatním jejím (teď už bývalým) kolegům. Ještěže zůstala jen u Primy, kdyby jí vzala ČT, tak to by bylo něco...

    Muzikál - nechápu. Hlas nemá špatný, ale jak po premiéře chodila ještě s maskou mrtvé prostitutky.. Moje reakce byla : "OMG WTF LOL". Bylo to naprosto neprofesionální - měla by trochu krotit svůj exhibicionismus. Hraje si na herečku, tak by se podle toho měla chovat. A její náhlý odstup je pro mě ještě větší překvapení. Její sebevědomí zřejmě náhle kleslo pod bod mrazu.

    Nechci se do ní nějak navážet... Ale člověk se má rozvíjet především v tom, co ho baví a co mu JDE. Vemte si, jak dlouho moderovala VIPky, a jaký "pokrok" udělala. Takřka nulový. Role v muzikálu - jak jsem říkala, kdyby nebyla Gottová, tak jí vyhodí rovnou.
    Její sebevědomí mě zaráží. Jsou to jen spekulace, ale prý se v mládí účastnila jisté soutěže krásy (opět má oblíbená reakce OMG WTF LOL) a už tenkrát prohlašovala, že si jednou Gotta vezme. Samozřejmě z čisté lásky, jak jinak. Ale to jsou jen spekulace, myslím, že to není nijak ověřené. Nechápu jí, zřejmě nemá vlastní hrdost.No, na závěr už bych snad jen dodala, jako shrnutí celého mého komentáře k osobě Ivany Macháčkové : OMG WTF LOL!
    • Vaše reakce mluví za všechno, není tedy třeba nic dodávat. Egoista jako vyšit.
  • Miluju její zpěv,nominovala bych jí na Slavíka..Drž se Ivo,jseš nejlepší!!!
    • O jakém zpěvu píšete??? Prala bych vám ji slyšet na živo *3* *8* *8*
  • Onemocnění mu způsobili takoví lidé, jací jsou v bulvárním tisku a kteří se rýpu v cizích životech, přesně JAKO VY. Pan G. si to vysloveně nepřeje. To jen a jen Vy mu kazíte život. Kdybyste Vy byl dobrý člověk, tak toto nenapíšete a ani si nemyslíte. Podle sebe soudím tebe.
  • Vy ste pri svojej nesmiernej inteligencii nič nepochopili! Tu nejde o to, púšťať si to video ako inú hudbu. Ale sme radi a vďační, že sme darček od rodiny pre obľúbeného umelca mohli aj my vidieť a počuť. Video je po hereckej stránke výborné, spev p. Ivanky veľmi dobrý, hlas príjemný, trošku pokrivkáva text – ale povedzme si na rovinu, humor je ťažké robiť aj vo forme hovoreného slova. Rada si ho pozriem s odstupom času znova. Tvorcovia ankety len zneužili známe meno na jej propagáciu.

    Žiadny človek na určitej úrovni by nemrhal svojím drahocenným časom na
    opakované - pod toľkými menami! vkladané - ZHADZUJÚCE príspevky. Kto tu teda nemá charakter? To si neuvedomujete, že to už nie je ani na výsmech, ale na zaplakanie? P. G. sa nikdy nepovyšovala, zato Vy neviete objektívne posúdiť ani sám seba. Keď neovládam napr. pravopis, tak sa snažím písaniu na verejnosti skôr vyhnúť: streotyp, známý... A to si vravíte „sčítaný“ človek. A za radu tej charity – ako bohatý človek - by ste si „jednu“ zaslúžili.
    • Video je po hereckej stránke výborné, spev p. Ivanky veľmi dobrý, hlas príjemný, trošku pokrivkáva text - TOHLE NEMŮŽE NIKDO MYSLET ANI VE SRANDĚ,TO MÁŠ PRAVDU!!!
  • Děda Vševěda = Vilík, ... - jak to, že slabomyslnost nemá v dnešním světě místo? Vždyť jste nám ji tady předvedl!!! A jak to, že takový inteligentní, chytrý člověk SÁM nevydělal dost na to, aby se zde mohl pochlubit vlastní charitativní činností?
    • Slabomyslný člověk není ten,který je otrávený tím,že někdo vůbec pouští veřejně Ivanu zpívat,že hitem jsou lidé,či skupiny,nebo umělci,kteří jsou dobří jen pro recesi.Poslouchám Beethovena,wagnera,Mozarta,ale i například Raye Charlese,Johnyho Cashe,Al greena,nebo mám rád umění,malíře,zajímám se o historii a její velké postavy,hodně čtu,to je jen skromný příklad,nechci tu psát svůj životopis,ale hlavně žiju jak chci,ne jak mi společnost nebo režim vnucuje,přes reklamy,ubohé platy atd.atd.Mám rád zkrátka ověřené věci,které hýbou celým světem a ne Ivanku a jí podobní,kteří zamávají pouze jen s pár sentimentálními lidmi,kteří jsou bohužel svým rozsahem tak krátcí,že jediné co znají je stereotipní koloběh života a o nic se nezajímají a nic je nezajímá.Takových je mi líto,protože nemají buňky na další věci a tak se upnou k prvnímu videu,například Ivanky a ta tímto způsobem ovlivňuje FALEŠNĚ tyto lidi.Slabomyslnost nemá nic společného s financemi,ani to,že charitativní činost,která byla zmíněna jako pouhý příklad,jak nebýt koule na noze,ale být sám sebou.Pokud nechápete prostý text a mylně odpovídáte,tak co si mám myslet o vás?Ale vy jste mě ničím neurazil,takže jste mi ukradený a nemám jak vás hodnotit,když vás neznám!!Soudíte člověka,kterého jste neviděl a kterého neznáte,ale já jsem vyslovil názor na Ivanku,na kterou ten názor vyjádřit mohu,a to proto,že mám z čeho soudit.Jediné,co jsem chtěl říci,že pseudoumělců je habaděj,kteří falešně ovlivňují hloupé,protože člověk s vkusem pro kvalitu by to ani nedoposlouchal a že jsou dvě možnosti.Buď je člověk koule na noze,nebo je sám úspěšný.Bustu si zaslouží jen pár lidí a když vím,že na ni nemám a nikdy mít nebudu,tak nelezu na obrazovku,ani prezentovat sebe zkrátka nikde,pokud to nemá opravdovou sílu.Buď někdo umí,nebo je to fraška a jestli tvrdíte,že Ivanka umí,tak je mi vás líto.Ale to neznamená,že Ivana,nebo prostý člověk nemůže být sám sebou a být šťastný,což jsem a nepotřebuju k tomu trapnou primu ani novu,reklamy,facebook,seznamky,zkrátka falešné hodnoty,ale to je zřejmě nad vaše chápání.Dokud nepřijdu s něčím závratným,nebudu se nikam srátt,ale budu s klidem číhat ze zadu na svou šanci.To jestli přijde,nebo ne,mi vrásky nedělá.Charitu bych nedělal,je jich hodně podvodných.Například jen krátce bych uvedl,že například charity,misionáři apodobní rozdělí jen minimální procento mezi ty,na které byla zbírka určena a ze zbytku si kupují auta,baráky a žijí z toho.Na to nemám žaludek,ale to je svinstvo světa(bylo,je a bohužel bude) a na charitu nemám vlohy,ani je mít nechci.Doufám,že jsem vám svůj pohled alespoň trochu vysvětlil,protože pojmy s dojmy,si plete hodně lidí...
      • Sám úspěšný neznamená být veřejně známí!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit