Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivanka

    Pozeral som oslavy Karlovej 70tky.Myslim si ze Ivana je vynimocna manzelka vynimocneho muza.Keby to tak nebolo tak by s nou nemal dve krasne deti a neozenil by sa snou.U zlych a zavistlivych ludi je zlatokopka kazda ktora by sa za Karla vydala.Ivanka mala "smolu"
  • ivana

    Každý rozumný člověk pozná, že Ivana zlatokopka není. Nepředvádí se, není důležitá a nikde jsem nečetla o ní nic špatného a naopak ona neřekla nic špatného o nikom.
    Jenom nepřející může tvrdit, že Karla uhnala a brala si ho pro peníze. Copak Karel Gott nemůže milovat tak, že se chce se svojí láskou oženit? Dělají to všichni ostatní tak proč ne! Je to taky jenom člověk.
    Takže já jim oběma přeju všechno dobré, ať mají zdravé děti a jsou šťastní. *4*
    • Si slepá!
      A na velkom omyle
      Pretože realita je úplne a ale úplne iná.
    • jak můžeš vědět, ženení zlatokopka ?
  • ...že by typičtí Češi?

    Než si dovolím okomentovat některé příspěvky, ráda bych Ti Ivanko popřála, aby Tě obklopovali jen lidé, kteří Tě mají upřímně rádi a nelísají se jen kvůli tomu, že by z Tebe případně mohli něco vytěžit. Jen upřímná láska našich nejbližších nám dá tu největší podporu a radost ze života! Strašně vašemu manželství fandím a v duchu se musím smát všem lovcům senzací, že na vás nemají šanci vytahnout nějaké špinavosti, jako se jim to daří u velké většiny celebrit! Fakt super!! Nenechte si nikým to VAŠE vzít!

    A teď jen tak na okraj k těm, co jsou tak pevně přesvědčeni, že se Ivana zviditelnila jen díky svému manželovi. Nebudu naivní a nebudu tvrdit, že by bez něj byla zaryta v podvědomí veřejnosti stejně jako s ním. Na druhou stranu, měla si snad hodit přes hlavu pytel, když svého muže někde doprovází a měla se také do smrti zavřít někde ve sklepě a vůbec nevylézat, aby vás, typické české závistivce náhodou nepopudila? Jděte do háje! Sáhněte si do svědomí. I kdyby dělala uklízečku, a ne to co jí baví, tak byste měli námitky, že je nejznámější uklízečkou. Zkrátka, opět hnus tyfus, česká vlastnost - závidí, kritizuju, pomlouvám, haním a jsme věčně nespokojený. Na tohle bysme mohli mít copyright! Nechte lidi žít, i vám pak bude líp...snad.
    • Ja Ivane zavidim. Jsem Ceska a tak zavidim. Nektery lidi tvrde pracuji cely zivot a nikdy nedosahnou takoveho uspechu a stesti jako dosahla ona jen za par let!
    • 1)"Ivanko" oslovovat skoro 40tiletou ženu mi přijde infantilní. 2) Co je závistivého na tom, že se probírá manželství lidí s takovýmto věkovým rozdílem? Naprosto to odporuje přírodě - sameček sice chce mladou samičku, ale mladá samička nemůže chtít přirozeně starého samečka - chce děti. DĚTI! Každá si podvědomě vybírá samce podle jeho genetické výbavy. Macháčková a jí podobné podle nadité peněženky. Když mladá žena ulého se 70tiletým mužem, je úchylná, to vám řekne každý psycholog, nebo zlatokopka, to vám řekne zdravý rozum.
      • Nemyslim si ze velky vekovy rozdil mezi partnery je nejak vadny. Kdyz se dva opravdu miluji, tak je jedno kolik let jsou od sebe. Co se mi ale vubec nelibi je, ze Ivana Machackova chodila dva roky s ZENATYM muzem! To je fakt hrozny! Mela s nim sex a jeho manzelka o tom asi ani nevedela. A kdyz se to dozvedela, rozvedla se s nim. Je to mozne, ze Ivana Machackova rozvratila v USA manzelstvi?????
  • pre misule 23

    Krasavica,tak aj tebe poradim.Najdi si takeho deda,ved je kopu takych.Ale myslim,ze chudobneho by si nechcela,inak by si uz mala,nemam pravdu?Tak o com tu potom taketo mudre pisete?Je to o laske,alebo o postaveni a peniazoch?Podla mna o tom druhom.Alebo ti mam pomoct najst nhejakeho 70nika?Nevadi,ze nebude nic mat?Najdem ti takeho,co bude vyzerat lepsie ako Kajo.Zoberies ho i bez penazi?Ved je to chore o com tu pisete.Dala by som krk na to,ze ani jedna,ktora tu ten vztah zastava by takehio stareho nechcela,keby nema peniaze.Tak si to nemylte a piste tu o tom,preco by nemohla chciet peniaze?
    • Re: pre misule 23

      Velmi rozumne.
  • No ,konečně jde do háje.Od začátku se na ni nedalo dívat.Hlasový projev chraplavý,nepěkná ,vysoké bidlo bez charisma.Vzali ji jenom podle jména GOTTOVA.Vůbec na to neměla. *11* *11*
    • Chudáčku, to Vás to ale vzalo. Ta závist z Vás jenom čiší. Nevím, zda jste od "fochu" a potřebujete zlikvidovat konkurentku nebo sedíte u piva a vlastně už ani nevíte, co se kolem Vás děje.
      Podle mne je Ivanka nejen překrásná a schopná mluvit i zpívat, ale také má nesmírnou pokoru k životu i když by mohla nosit nos nahoru, protože na to má. Myslíte si, že když si žena vezme známého zpěváka tak nemá právo na svůj život a seberealizaci (jestli vůbec víte, co to je). Pomluvit kohokoli je jednoduché, ale udělat něco pro svou seberealizaci a dívat se kolem sebe s optimismem je o mnoho těžší a tak budete závidět, urážet a ponižovat. To by Vám šlo.
      Novináři si zvykli nám předkládat jenom negativní věci, poplivat, pomluvit a napsat, že je to žádané. To je ubohost.
      • Chichi, líbí se mi Vaše "...i když by mohla nosit nos nahoru, protože na to má..." Nejde o to, že si žena vzala známého zpěváka, ale mladá holka si vzala starého zajištěného muže. Tato formulace mi přijde vhodnější. A protože já na své seberealizaci zapracovala již dávno, tak s Vámi nesouhlasit mohu, že? Nezávidím ženě staré jako jsem já v posteli 75tiletého muže. Nezávidím jí na něm nic.
  • Žádné schopnosti, žádné talent ani inteligence .
    Jak se objeví p.Gottová okamžitě přepínám .
  • Proč musí mít Ivana ne VIP chlapa ona by to sama nezvládla? *9* *12*
  • Líbí se mne pořad VIP,ale jak se objeví p.Gottová okamžitě přepínám,jako hlasatelka je neschopná.Anna
    • Tak se na sebe raději podívej do zrcadla.
  • Jak se ona vubec stala "osobnosti"?
    Co ona v zivote dokazala aby se stala vzacnym clovekem?
    Ma nejake vyjimecne schopnosti?
    Jakym zpusobem se dostala k uspechu?
    • jednoduše,nejdřív vyblafla Douglase a jeho kamarády,potom Karla a ten si jí nechal.A to je úspěch,ne?
    • A navíc Kozoroh a Rak se k sobě hodí, abyste věděli čeští závistivci.
      • Hodí?Vždyt by mohl být její děda:-D
        Kdyby neměl prachy a slávu,tak si o něj ani kolo neopře.
    • Jen závist z těchto slov!!! Závist úspěchu, je to české!!! Já to Ivance přeji, je moc fajn.
    • ja nwm *4*
    • žádné vyjímečné schopnosti, talent ani inteligence.
      Být na správném místě ve spráný čas a zapůsobit na předem vybraný "objekt" chcete-li oběť. Opravdu se divím Gottovi, tohle neměl zapotřebí se takto snižovat. Navíc Ivana velmi vychytrale unaveným Karlem manevruje jak je potřeba. *13*
  • Žádné schopnosti, žádné talent ani inteligence .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit