Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misule23

    ...

    Někteří z Vás tady urážíte pani Gottovou aniž byste jí dali vůbec nějakou šanci!Nikdo z Vás není dokonalý,ale nechápu proč by to ona nemohla skusit.Já si myslím,že si může dělat do chce.Je to její volba a zase to není tak hrozné,aby nemohla ve VIP zprávy uvádět:-).Chtěla bych vidět někoho z Vás kdo by to uváděl bez trémy,když byte věděli,že se na Vás kouká takovejch lidí.:-).DOopravdy skuste jí dát šanci a pak dělejte nějaké závěry.Myslím si,že není až tak špatná:-) *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Zbytečný pořad o zbytečných lidech uváděný zbytečnými lidmi. Navíc pomalu v hlavním vysílacím čase.
  • Luky1987
    Ivana Gottova je mi nesympaticka
  • Zase cenzurujete příspěvky ? Ivaně se asi nelíbí negativní reakce.
  • Když už Ivana zaplatí tolik peněz lifting, botox... tváře tak by to nemělo být vůbec poznat, vždyť má totálně pokřivený ý a nepřirozený obličej z těch procedur, nechápu.
  • Ještě,že odmítla se vrátit do televize.Kdo se má dívat a poslouchat ušišlanou Gottovou.Vůbec na to nemá ...... *11* *11*
  • Karel Gott je slušnýý člověk ale nevěříím Ivaně že je sním jen proto že ho miluje ... njáák jíí nevěříím . Myslím si že je sním kvůly prachům .. !!!
    • Přoč si to myšlíš?To je přece jasná věc!!Je to prase *12*
      Ať si pěkně vychutná smrad z dědka *1*
  • Ivanka

    Prajem všetko dobré k narodeninám,veľa zdravia a štastia.Aj všetkým Tvojim drahým,blízkym.
  • Kvůli ní jsem přestal poslouchat i respekovat Karla Gotta.
    • No páni, to asi pana Gotta zničí.
  • MARIKA S.TO BYLA HVĚZDA-a lepší se k němu hodila......
    • Marika Sorosova byla hezka a lepsi se ke K.G. hodila, ale bohuzel nemela 2 roky sex se slavnym HOLLYWOODSKYM Michaelem Douglasem.
  • gratulujem!

    Mila Ivanka s rodinkou, ja Vam zo srdca blahozelam a prajem vsetko iba to najlepsie!!!
    Anna M.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit