Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ve vip zprávách je nemožná.....
  • To je romský příslový (skutečně tvrdé Y???)? Romáci žijí TADY a TEĎ.
  • Douglas a Gott využili toho, že je rozhoďnožka. Možná i pozitivní díky velmi živému sexuálnímu životu (s bohatými).
  • jmenuje se skutečně Macháčková-Gottová? Není náááhodou jenom GOTTOVÁ?
  • Premyslej pozitivne. Ona ma v te jeji hlave jen same pozitivni myslenky a proto je pro muze tak pritazliva. Douglas a Gott toho vyuzili. *5*
  • PRESTANTE VYMAZAVAT MOJE PRISPEVKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    STOP DELETING MY COMMENTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PRESTANTE VYMAZAVAT MOJE PRISPEVKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vyhledava bohaty a slavny. Je to zlatokopka a shlapka!!
  • Kdyz se citis sam a nevis kudy kam, bez za SEXEM!!!!!!!!!!
    Prekroc vlastni stin!!!!!
    SEX APPEAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bez dal zbaveny vsech pout!!!!!!!!!!
    SEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kdybys po slepu mel jit, jdi za SEXEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I kdyby tvuj cil jen krucek vzdalen byl, jdi za SEXEM!!!!!!!!!
    SEX!!!!! *16* SEX!!!!! *16* SEX!!!!! *16* SEX!!!!! *16* SEX!!!!! *16*
  • Asi tu plastiku doopravdy má. Je příšerně strnulá a strojená.Nechápu jak jí tam mohli dát. Odrazuje spoustu mých známých a kamarádů, kdyby nebylo Karla, tak po ní doopravdy neštěkne ani venkovský voříšek.
  • Vždy jsem se ráda dívala na VIP zprávy, ale od té doby co to uvádí Ivana, tek se vůbec nedívám, nemám jí ráda. Vždy se mi více líbil Jirka.
    Nechápu lidi, kteří se na ní vůbec mohou dívat.
  • Je smutné závidět a v dnešní době obzvlášt. Paní Ivanka je krásná žena.
  • Proc ma nekdo stesti a druhy smulu?
  • Happy Birthday Ivanka!!!



    Michael D.
  • Všechno nejlepší !! :)
  • Příslový? Žije se tady a teď? Uteklo mi snad nějaké světoznámé příslový? Příslový jako stavený? Ty jsi před deseti lety měla sedět ve škole a učit se češtinu. A proč by měl někdo zapomínat na minulost? Ivanka - žena bez minulosti? I když je fakt, že se říká, že k...y jsou nejvěrnější manželky. Ovšem proti tomu zvyk je železná košile. Jak se ti líbí moje příslový?
  • Ona mu nabidla sve telo, rozkrocila sve dlouhe nohy, a on ji za to dal penize a slavu. Neco za neco. Nejdrive Douglas a potom Gott. Bez sexu ani pes nestekne! Sex a penize jsou nejvetsi drogy lidstva. *16*
  • To ze pred patnacti lety shukala v posteli 2 roky v USA slavneho Hollywoodskeho Michaela Douglase ji umoznilo byt tam kde je dnes. Minulost a pritomnost se sebou souviseji!! *1*
  • Bude tady řešit co bylo před deseti lety? To je snad teď, znám jedno dobrý příslový žije se tady a teď, a nebudem řešit co bylo před deseti lety přece...
  • Karel Gott je slušnýý člověk ale nevěříím Ivaně že je sním jen proto že ho miluje ... njáák jíí nevěříím . Myslím si že je sním kvůly prachům .. !!!
  • Ano, praxi ma prvotridni. Mela velke stesti od Pana Boha, ze ji zaucoval jeden z nejlepsich "sex-ucitelu" na svete - Michael Douglas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší