Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1064 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dělá vám to dobře?

    Lidi,sakra co to s váma je?Co vám ta ženská udělala,že na ňu musíte tak plivat?Ať je jaká chce..Je to její život a vám po tom nic není!Ne Iveta,ale hlavně vy ubližujete jejímu synovi tím,co o ní všichni píšete.Jak by bylo vám,kdyby takhle psali o vaší matce???Co jste dokázali vy?Asi nic moc,zřejmě jste škaredí,neúspěšní,máte holej zadek a ku*va malý sebevědomí,co? *1* *1* *1*
    • nika1979

      Re: dělá vám to dobře?

      hale bud slušna holka ja ji to přeju .lll. nestarse do rodiču co našich zbohem *4* *4* *4* *15* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Hodinky

    Že vám naruším diskuzi povrchním příspěvkem..........jen jsem se chtěla zeptat, zda náhodou nevíte, jakou značku hodinek Iveta nosí. Stejně jako její řetízky s křížky (viděla jsem před nedávnem její, snad aktuální, fotku v nějakém časopise), se mi moc líbily...tak kdyby byl někdo schopný a ochotný odpovědět, tak budu ráda *4*
  • Prosím, uvažujte

    Bohužel z vlastní praxe vím, že děti alkoholiček matkám často nekriticky odpouští, vždyť dovedou být tak hodné a tolik toho naslibovat. O to větší pak bývá bahno, do kterého se tyto děti zpětně vrátí, ale i tak často své matky - alkoholičky vehementně brání. Ivetě Bartošové není vhodné dítě vracet. Nad tím, že předkládá jakási zvláštní potvrzení o své způsobilosti býti matkou, se dá jen kroutit hlavou. To, že pár měsíců nepije a nepokouší se o sebevraždu, má býti zárukou dobré výchovy pro dítě ? Prosím, uvažujte !
    • Re: Prosím, uvažujte

      Ano, toto je názor většiny psychologů.
      • ona je blázen - viz www.ahaonline.cz/iveta-bartosova
      • nika1979

        Re: Re: Prosím, uvažujte

        dik vam jsem rada čau *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ivetce

    milá Ivetko,nechápu jak tě může někdo urážet a kázat ti o životě když tě vůbec nezná.Jsi krásné sluníčko a z těch ubožáků si nic nedělej. Je super že jsi zpátky *5*
    • nika1979

      Re: ivetce

      ja jse ji zastavam pořad nejsem ubožak techni ibvetku sluničko miluji mam ji na cd tak že jsem natvé straně ................ ti ubožačky pošleme do haje na piknik sluničko ivetka p.b. + nika 1979 sluničko *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • lidi jsou kurvy

    Vy, co tady pisete tu spinu jste kurvy a ne lidi. Aby jste taky nahodou neslapli jednou vedle. Zavistivy svine!!!
    Je mi z Vas zle.. No jo, jak nekdo je nedejboze uspesnej, ma penize a jeste dobre vypada, to se u nas neodpousti, co? *16* *16* *16*
    • nika1979

      Re: lidi baječný

      nejsem to ty jsi tak uraži uražiš tady šmankote nejde openize mmi jsme lidi ale ja jsem dost slušna narozdil yves. mne ztebe taky nanic ------------- žadna š............ ti jse krot *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Držím palce!!!

    Milá Iveto, já Vám věřím, že to všechno zvládnete, i když jsou zde lidi, co tomu nevěří... Buďte silná a dokažte jim, co ve Vás je...!!! Jsem ráda, že Vám v tom pomáhá Jirka Pomeje a další přátelé... :) Teď Vám to sluší i mnohem víc... ;)
    HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! Hanja *4*
  • k svátku

    Ivetko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, hlavně hodně zdraví, lásky a štěstí s artíkem a s nejbližšími, co máš ráda a co tě obklopují a nezapomněli na tebe a mají tě pořád rádi jako já a ostatní. *14* *4*
  • Dejte ji šanci

    Každý dělá nějaké chyby, Iveta asi víc i když nevím, asi je také na vše "vidět" a každý toto neunese a v dnešní době to není jednoduché nikde. Vím, že řeknete, že tam nemá být, ale kdo ví co má a na co má, než to opravdu okusí. Zpěvačka je určitě dobrá a já ji věřím, že se z toho dostane, ale to co se tady píše, to jí určitě nepřidá - doufám, že si to ani nečte. Zdraví VJ
  • už nejsi matka

    Žena, které musí být soudně odebráno dítě, si nezaslouží titul matka.
  • ???

    Iveto, opravdu si myslíš, že pro to, abys získala Artura do své péče, je tak důležité, jak vypadáš, kolik jsi zhubla a kolik máš koncertů ? Každá normální máma by jistě uvažovala zcela jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit