Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1064 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bartošová Iveta

    Dobrý den Iveto,
    strašně moc Vám fandím již od začátku Vaší kariéry.Ráda bych,kdybyste mi mohla poradit,zda kde bych mohla sehnat Vaše CD:
    -"Hej pane dikžokej"
    -"Medové dny"
    -"Václavák"
    -"Knoflíky lásky"...
    Byla bych také strašně moc vděčná, zda by nebylo možno si je u Vašeho fan-clubu objednat na dobírku.
  • ivetka

    ahoj ivet,moc ti to slusi a hl.se drz.ukaz vsem i sobe,ze dokazes jit dal.novy image,te odrazi od dna.mooc ti drzim palce.neustela jsi nase princezna. *3*
  • KONCERTYY

    Ivetko!!! Už se na Tebe těšíme do České Lípy 16.5. a do Prahy 11.6.
    Máme Tě moc rády! Pája s přítelkyní *4*
  • jeste porad pro nasi IVETKU Bartosovou

    ....dodatecne Ti preji vsechno nejlepsi k narozeninam. Hodne zdravicka, stesticka a lasky...s kvetem ve vaze preji hodne lasky, sex , a penize...chlapa, muze, tatu ...pro Arturka brachu a veci at se srovnaji mimo medii..tata+mama+syn.Pa..hodne stesti.
  • pro Ivetku Bartosovou

    AHOJ IVETKO,
    je mi lito co se stalo s Tvojim tatinkem. TO JE "ZIVOT"!!!...NEKDY hnusny a dlouho!!! Chtela by jsem si s Tebou uprimne a kamaradsky promluvit.Chtela bych vedet ci tohle psani na konkretni osobu ma smysl??? Inga

    *3* *3*
  • Hodně síly

    Ivetko, je mi to líto s Tvým tatínkem, hodně síly, ty to zvládneš.
  • Ivetko,drž se!!!

    Ivetko, všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody.
    Mámě Tě rádi a těšíme se na Tvé písničky, které umí pohladit po dušičce.
    S tatínkem je nám to líto, ale jsi silná a teď potřebuješ klid i s Artíkem.
    Drž se a vše bude už jen lepší!!!
    Ty to zvládneš!!!
  • Od mámy také Ivetky

    Ahoj Ivetko,
    přeji to, abys vše vydržela, zvládla. Bude to těžké, ale musíš to zvládnout.
    Kvůli Arturovi i sobě. Mám také dceru Ivetku, která před 3 rokama prodělal
    operaci nádoru míchy. Do toho nevěra mého manžela po 30 letech a léčila jsem se
    stejně jako ty. A všechno jsem zvládla. Jak krásný je to pocit, když člověk nemá výčitky..... vždyť to znáš. Ty výčitky jsou strašné,...... bojuj, tvoje písničky jsou krásné ( koupila jsem si nové CD) a pouštím si ho a přitom brečím...... Držím palce všechny, které mám a přeji hodného partnera. ( na blby
    se vykašli).Tvoje Hanka z Plzně
  • Od mámy také Ivetky

    Ahoj Ivetko,
    přeji to, abys vše vydržela, zvládla. Bude to těžké, ale musíš to zvládnout.
    Kvůli Arturovi i sobě. Mám také dceru Ivetku, která před 3 rokama prodělal
    operaci nádoru míchy. Do toho nevěra mého manžela po 30 letech a léčila jsem se
    stejně jako ty. A všechno jsem zvládla. Jak krásný je to pocit, když člověk nemá výčitky..... vždyť to znáš. Ty výčitky jsou strašné,...... bojuj, tvoje písničky jsou krásné ( koupila jsem si nové CD) a pouštím si ho a přitom brečím...... Držím palce všechny, které mám a přeji hodného partnera. ( na blby
    se vykašli).Tvoje Hanka z Plzně
    • Re: Jde ti jen o sebe

      Iveto Bartošová, co jsi to za člověka ? Pro tebe je v životě důležité jen to, jak vypadáš, co máš na sobě, tvoje kariéra , chlast a chlapi. Na Artura vůbec nemyslíš.Celý život ho vychovávala jen Golda a ty ses s ním jen nechala občas vyfotit na společná fota, abys budila dojem dobré matky. Teď ti vadí jen to, že když ti Artura soudně odebrali, všem se ukázal tvůj opravdový obraz o tom, co jsi vlastně zač. *13*
  • Iveto jste a budete silná

    Milá Iveto. Jste silná osobnost a vím, jaké síly jste musela investovat do "odpíchnutí ode dna!. Zvládla jste to skvěle a já nikdy ani na minutu nevěřila, že to zvládnete. Vypadáte krásně a zpíváte krásně. Mluvím od srdce, protože vás mám opravdu ráda a bulvár ať mi políbí zadnici!!! Věřím vám a vaší vnitřní síle, která z vás vyzařuje. Kdybyste hledala kamarádku, která není z oblasti sh.bys., budu ráda, když se mi ozvete. Jsem obyčejná máma od dvojčat, ale věřte mi, vím jak život dovede zamávat s člověkem. S přáním krásných zítřků se s Vámi loučí Jitka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit