Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1062 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • držím palce

    IVETKO, DRŽÍM TI PALCE A CHCI TI JEN NAPSAT, ŽE TO, CO SE STALO TOBĚ, SE MŮŽE STÁT NAPROSTO KAŽDÉMU. NEBOJ, O ARTURA JSI PŘIŠLA SOUDNĚ, ALE NE LIDSKY A URČITĚ NE V JEHO SRDCI. JSI JEHO MATKA A URČITĚ MILUJÍCÍ MATKA A ON TO DOBŘE VÍ. O NĚJ URČITĚ NEPŘIJDEŠ. A O PŘÍZEŇ NORMÁLNÍCH LIDÍ, KTEŘÍ SE NEREALIZUJÍ V CIZÍM NEŠTĚSTÍ, TAKÉ NE. URČITĚ VŠE DOBŘE DOPADNE, JEN SE NENECH ODRADIT HLOUPÝMI A ZLÝMI LIDMI.
  • Iveta

    Milá Ivetko,málo kdy čtu bulváry,ale co jsem se dočetla v nejmenovaném časopise,tak to mě dostalo.Nemůže tě nikdo soudit v tom jaká jsi matka,jednou si se jí stala a to ti nikdo nezapře.Sama jsem se dostala do situace v jské si ty a nikdo si nedvede přectavit co je to za peklo.Beru léky na psychyku,někdy si dopřeju skleničku,ale na prvním místě jsou vždy děti.Cítím stebou v jak dané situaci ti je.Držím palce a snad se vše obrátí k lepšímu.Myslim že psychika je nemoc jaká koliv jiná.Držím palce a jednou,věř tomu, tenhle nechutnej boj vyhraješ.pa
    • Re: Iveta

      Adriano, u Ivety se neřeší pouze psychika, to by jí nikdo Artura nebral. Ale to její chlastání, a to i po návratu z léčebny a navíc ona na tom dítěti napáchala nesčetné škody. jen těch strejdů a tatínků co musel chudák zažít.
  • ivetke

    Ivetka sme s vami,mame vas radi a drzime palceky.
  • Ivetko mám Vás ráda.

    Ivetko mám Vás moc ráda! Jste moje nejmilejší zpěvačka!A jsem přesvědčená, že nejen moje, ale i tisíce dalších lidí.
    Držíme Vám palečky a přejeme Vám hodně sil a štěstí. Na bulvár se vykašlete, Ať si bulvární redaktoři píší co chtějí, my víme svoje a to, že jste náš miláček.
    • Stačí žít slušně !

      Narážíte zde na bulvár, který chudince Bartošové ubližuje. Ale nemyslíte, že kdyby žila slušně jako každý normální člověk, že by o ní bulvár psal ?
  • Iveta je skvělá!

    Iveta je skvělá! Bulvár ať jde do háje a dá jí už pokoj.
  • Jsi skvělá!

    Ivetko jsi ta nejúžasnější zpěvačka na světě! Máme Tě moc rádi a držíme Ti palečky!
  • Iveto, drž se, buď silná !!!

    Je hrozně smutné, jak velké procento naší společnosti ještě 19 let po revoluci pohlíší a posuzuje člověka, který prošel psychiatrickou léčbou !!! V tomto oboru je 999 kódů diagnoz, alelidé se chovají, jak kdyby musel být každý pacient hned BLÁZEN !!!
    Pana Štajdla jsem si jako muzikanta vážila, ale jako člověk v mých očích klesl zcela na tu nejnižší úroveň. Kde byl celé ty roky, když jste sama vycxhovávala Artura? Kde byl když jste onemocněla a bylo by na místě, aby Vám pomohl? Kde byl když, když, když ????
    V ústraní a čekal na příležitost, jak Vám ještě a co nejvíce ublížit. Teď si vyčíhal dobu kdy jste se svojí vlastní silou vůle postavila na nohy, začala jste opět naplno pracovat, aby Vám zasadil ránu ze zadu a tu nejhorší, jakou lze matce dát !!!
    Bohužel se spravedlivostí moc počítat nemůžete, to už sama dávno víte. Ale nedejte se, pracujte, jste skvělá a tím, že půjdete a vyjdete až na vrchol, ukážete že jste lepší než všichni ti, kteří Vám dnes UBLÍŽILI !!! Držím Vám palce a moic Vám fandím. Vaše přítelkyně
    • Re: HNUS

      Jak můžete urážet pana Štaidla, když o situaci víte jen z bulváru ? Bartošová střídala chlapa za chlapem, flašku za flaškou a to dítě v tom mělo žít ? Sám pan Štaidl, pokud to nevíte, prošel onkologickým onemocněním a Ivetiny alkoholické excesy kryl on i Golda až příliš dlouho. Jinak by byl Artur už dávno soudem odebrán.
  • Ivetka

    IVETA JE SKVĚLÁ, JEN SI OPROSTĚ NĚKTEŘÍ LIDÉ ŘEKLI, ŽE JI ZNIČÍ.
  • IVETCE

    IVETKO, NEDEJ SE A BOJUJ, HLAVNĚ O ARTURA. SPOUSTA LIDÍ TI FANDÍ A NA TY OSTATNÍ SE VYKAŠLI.
  • ivetce

    Ivetko, buď svá máme Tě pořád rádi protože jsi takové sluníčko, které vchází do našich domovů..měj hodně klidu a odpočinku, lásky a pohody. Jsi pořád naše Iveta. Já tě budu mít pořád ráda a věřím, že se Ti podaří Tvůj úspěšný návrat. Bez Tebe to nějak není ono. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit