Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1064 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • držím palce

    Ivetko, jsem z těch, kteří ti taky moc drží palce. Ale vzpamatuj se, pokud ti soud Artura vzal, tak to s tebou muselo být hodně zlý.
  • Pro Ivetku

    AHOJ MOJE MILOVANÁ IVETKO,JAK SE MÁŠ? IVETKO JSI MOJE MILOVANÁ ZPĚVAČKA A JÁ TĚ MÁM OPRAVDU ZE VŠECH ZPĚVAČEK NEJRADČI, SRTAŠNĚ MOC PRO MĚ ZNAMENÁŠ IVETKO,MÁM TĚ TAK STRAŠNĚ MOC RÁDA. POLOŽILA BYCH ZA TEBE SVŮJ ŽIVOT CELÝM SRRCEM TĚ MILUJU A MOC MI NA TOBĚ ZÁLEŽÍ.A MOC BYCH SE S TEBOU CHTĚLA SEZNÁMIT VE VŠEM TI MOC DRŽÍM PALEČKY, JAK V TVÉM OSOBNÍM ŽIVOTĚ,TAK I VE TVÉM ZPÍVÁNÍ IVETKO,PROSÍM ZPÍVEJ DÁL JSEM TVOJE VELKÁ FANYNKA A Z TĚCH BLBÍCH NOVINÁŘU SI VŮVUBEC NIC NEDĚKEJ.CHCOU TI JEN ZKAZIT ŽIVOT. ALE JÁ VĚŘÍM JENOM TOBĚ. IVETKO, TAKY TĚ MÁ RÁDA MOJE KAMARÁDKA JMENUJE SE KATUŠKA OBĚ TI VE VŠEM DRÍME PALEČKY.IVETKO, MOC RÁDA A ČASTO POSLOUCHÁM TVOJÍ HUDBU. IVETKO, JÁ UŽ NEMÁM VŮBEC RODIČE OBA MI UMŘELI.A TAK UŽ NÁM NA SVĚTĚ JENOM TEBE. JSI PRO MĚ TEN NEJVZÁCNĚNŠÍ ŠKOVÍČEK KTERÉMU OPRAVDU MOC VĚŘÍM. IVETKO, JSI PRO MĚ VŠÍM CO NA SVĚTĚ MÁM. JSI MOJE KRÁSNÁ PRINCEZNIČKA JSI MOC VELKÉ ZLATÍČKO. NO PROSTĚ JSI MŮJ CELÝ ŽIVOT. IVETKO, HLAVNĚ ZPÍVEJ LÁJ. IVETKO,NEDÁM NA TEBE DOPUTII. MÁM RĚ STRAŠNĚ MOC RÁDA MOC TI FANIM JSI MOJE JEDINNÁ,A NEJVZÁCNĚJŠI OSOBA KTERÉ PATŘÍ MŮJ ŽIVOT.IVTKO, NECHYSTÁŠ NĚCO PRO SVÉ FANOUŠKY A FANYNKY? IVETKO CTĚLA BYCH O TOBĚ NĚCO VĚDĚT A TAKY SE TĚ CHCI ZEPTAT PLATÍ JĚŠTĚ TA ADRESA DO UHŘINĚVSI MÁM JÍ A MOC RÁDA BYCH TI NAPSALA.IVETKO,NECHYSTÁŠ NĚJAKÉ SVOJE CÉDÉČKO,JESTLI ANO, TAK MI TO ŘEKNI. IVETKO POSLÍLÁM TI TU NEJVĚTČÍ A NEJSLADČÍ PUSINKU ZDRAVÍM ARTÍKA,S POZDRAVEM KATKA A ALČA...P.S.BRZO NAPÍŠ NA MEILY-hrdlicova.katerina@seznam.cz - VidrovaAlena@seznam.cz,tak jak budeš mít čas tak napíš ....
  • držím palce

    IVETKO, DRŽÍM TI PALCE A CHCI TI JEN NAPSAT, ŽE TO, CO SE STALO TOBĚ, SE MŮŽE STÁT NAPROSTO KAŽDÉMU. NEBOJ, O ARTURA JSI PŘIŠLA SOUDNĚ, ALE NE LIDSKY A URČITĚ NE V JEHO SRDCI. JSI JEHO MATKA A URČITĚ MILUJÍCÍ MATKA A ON TO DOBŘE VÍ. O NĚJ URČITĚ NEPŘIJDEŠ. A O PŘÍZEŇ NORMÁLNÍCH LIDÍ, KTEŘÍ SE NEREALIZUJÍ V CIZÍM NEŠTĚSTÍ, TAKÉ NE. URČITĚ VŠE DOBŘE DOPADNE, JEN SE NENECH ODRADIT HLOUPÝMI A ZLÝMI LIDMI.
  • Iveta

    Milá Ivetko,málo kdy čtu bulváry,ale co jsem se dočetla v nejmenovaném časopise,tak to mě dostalo.Nemůže tě nikdo soudit v tom jaká jsi matka,jednou si se jí stala a to ti nikdo nezapře.Sama jsem se dostala do situace v jské si ty a nikdo si nedvede přectavit co je to za peklo.Beru léky na psychyku,někdy si dopřeju skleničku,ale na prvním místě jsou vždy děti.Cítím stebou v jak dané situaci ti je.Držím palce a snad se vše obrátí k lepšímu.Myslim že psychika je nemoc jaká koliv jiná.Držím palce a jednou,věř tomu, tenhle nechutnej boj vyhraješ.pa
    • Re: Iveta

      Adriano, u Ivety se neřeší pouze psychika, to by jí nikdo Artura nebral. Ale to její chlastání, a to i po návratu z léčebny a navíc ona na tom dítěti napáchala nesčetné škody. jen těch strejdů a tatínků co musel chudák zažít.
  • ivetke

    Ivetka sme s vami,mame vas radi a drzime palceky.
  • Ivetko mám Vás ráda.

    Ivetko mám Vás moc ráda! Jste moje nejmilejší zpěvačka!A jsem přesvědčená, že nejen moje, ale i tisíce dalších lidí.
    Držíme Vám palečky a přejeme Vám hodně sil a štěstí. Na bulvár se vykašlete, Ať si bulvární redaktoři píší co chtějí, my víme svoje a to, že jste náš miláček.
    • Stačí žít slušně !

      Narážíte zde na bulvár, který chudince Bartošové ubližuje. Ale nemyslíte, že kdyby žila slušně jako každý normální člověk, že by o ní bulvár psal ?
  • Iveta je skvělá!

    Iveta je skvělá! Bulvár ať jde do háje a dá jí už pokoj.
  • Jsi skvělá!

    Ivetko jsi ta nejúžasnější zpěvačka na světě! Máme Tě moc rádi a držíme Ti palečky!
  • Iveto, drž se, buď silná !!!

    Je hrozně smutné, jak velké procento naší společnosti ještě 19 let po revoluci pohlíší a posuzuje člověka, který prošel psychiatrickou léčbou !!! V tomto oboru je 999 kódů diagnoz, alelidé se chovají, jak kdyby musel být každý pacient hned BLÁZEN !!!
    Pana Štajdla jsem si jako muzikanta vážila, ale jako člověk v mých očích klesl zcela na tu nejnižší úroveň. Kde byl celé ty roky, když jste sama vycxhovávala Artura? Kde byl když jste onemocněla a bylo by na místě, aby Vám pomohl? Kde byl když, když, když ????
    V ústraní a čekal na příležitost, jak Vám ještě a co nejvíce ublížit. Teď si vyčíhal dobu kdy jste se svojí vlastní silou vůle postavila na nohy, začala jste opět naplno pracovat, aby Vám zasadil ránu ze zadu a tu nejhorší, jakou lze matce dát !!!
    Bohužel se spravedlivostí moc počítat nemůžete, to už sama dávno víte. Ale nedejte se, pracujte, jste skvělá a tím, že půjdete a vyjdete až na vrchol, ukážete že jste lepší než všichni ti, kteří Vám dnes UBLÍŽILI !!! Držím Vám palce a moic Vám fandím. Vaše přítelkyně
    • Re: HNUS

      Jak můžete urážet pana Štaidla, když o situaci víte jen z bulváru ? Bartošová střídala chlapa za chlapem, flašku za flaškou a to dítě v tom mělo žít ? Sám pan Štaidl, pokud to nevíte, prošel onkologickým onemocněním a Ivetiny alkoholické excesy kryl on i Golda až příliš dlouho. Jinak by byl Artur už dávno soudem odebrán.
  • Ivetka

    IVETA JE SKVĚLÁ, JEN SI OPROSTĚ NĚKTEŘÍ LIDÉ ŘEKLI, ŽE JI ZNIČÍ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit