Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1064 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IVETCE

    IVETKO, NEDEJ SE A BOJUJ, HLAVNĚ O ARTURA. SPOUSTA LIDÍ TI FANDÍ A NA TY OSTATNÍ SE VYKAŠLI.
  • ivetce

    Ivetko, buď svá máme Tě pořád rádi protože jsi takové sluníčko, které vchází do našich domovů..měj hodně klidu a odpočinku, lásky a pohody. Jsi pořád naše Iveta. Já tě budu mít pořád ráda a věřím, že se Ti podaří Tvůj úspěšný návrat. Bez Tebe to nějak není ono. *4*
  • držím pěsti

    Iveto,jste skvěla ženská a moc Vám držím palce a pokud si mohu dovolit přeji štěstí v životě,zdraví pro Vás i Artura.
    Hodně sil a hodně úspěchů!! *4*
  • Iveta Bartošů

    Bývala jste skvělou zpěvačkou, obsadila jste se dokonce několikrát i v předních místech v soutěžich písní "Zlatý slavík", proč to vše přestalo? Mám ráda vaše písničky.Neštěstí je bulvár, který Vás stále zesměšňuje a nechutně zveličuje.Novináři by si měli uvědomit, že máte dítě ,které s tímto velmi trpí a také podotýkám ,že "NIKDO NENÍ DOKONALÝ" Zkuste zase povstanout a ukázat jak jste skvělá
  • Drž se!

    Milá Ivetko, přeji Ti jen to nejlepší a hlavně hodně sil do jistě nelehkých následujících dnů a měsíců. Moc bych Ti přála, aby opravdu byla kapitola s Arturkem uzavřená a už dál nepokračovala - většinou to totiž není tak "jednoduché". Jsem moc ráda, že jsi zvládla i svoji velikou životní krizi a začíná se Ti dařit. Média jsou svinstvo, rádi člověka deptají a ubližují mu. Ze svých zkušeností jim věřím tak z 10%. Mám moc ráda Tvoje písničky a těším se na další a nové. *4* *14*
  • PROSÍM

    NEMÁTE NĚKDO NAHRANÉ VIDEO S IVETOU Z POŘADU TVNOVA PRÁSK ZE DNE 22.SRPNA 2003 DĚKUJU
    • Re: PROSÍM

      otázka-NEMÁTE NĚKDO NAHRANÉ VIDEO S IVETOU Z POŘADU TV NOVA PRÁSK ZE DNE 22.SRPNA 2003 DĚKUJU.ODPOVĚĎ:MÁM TO NAHRANÉ ,ALE NA VHS. *14*
  • Přání

    Milá Ivetko,přicházím s přáním do Nového roku,hodně zdraví a věřím,že ten úspěch,který máš na Slovensku budeš mít se svým coomebeckem i u nás.Máš tady své fanoušky,kteří Tě mají rádi a jsou s Tebou pořád.Bulvár zničil hodně,ale jsi silná,dokazuješ to všem!Tak nás nenechej čekat a přijd už někdy mezi nás.Hodně úspěchů v roce 2008 přeje Renáta
  • Držím palečky

    Milá Iveto,dnes jsem si přečetla,že jste vyhrála Artura,moc Vám držím palečky.Zpívejte dál moc se mi líbí Vaše písničky.I když jste letos nevyhrála slavíka pro mě jste stejně ZLATÁ!!!!
    Zdraví Mirka
    *3* *3* *3*
  • ASD

    *3* *4* Milá Ivetko drzim ti palce a dal spivej na bulvar se nedivej at si rikaj co chtej *15* *3* Mam rad tvoje pisnicki od knofliku lasky as po ty nove diky ahoj Jindřich Slaný *3* *3* *5* *4* *4* cauky cauky a drzimti palce *4* *4* *4*
  • iveto, jsi skvělá

    milá Iveto, pokaždé, co uslyším Vaší píseň, zvedne mi to náladu. to, že máte zlato v hrdle, jste dokázala už mnohokrát. myslím, že si můžete právem říkat zpěvačka (na rozdíl těch novodobých rychle nakvašených). když o vás uvidím článek, pokaždé si ho přečtu. ať je jakýkoliv, můj vztah k vaší profesionalitě se nemění. pokaždé si řeknu, že je mi to stejně jedno, nevadí mi, jestli máte 10 kilo navíc, jestli měníte partnera, ... to nemá vliv na mé vnímání Vás. přesto věřím, že budete brzy v pořádku a držím Vám v tom upřímně pěsti. jsem s Vámi a je mi jedno, co zlého píšou noviny. přeji mnoho sil a energie v boji se zlými lidmi.Dana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit