Přejít na výpis diskuzí

Iveta Toušlová

OSOBNOST 27.2.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Chvástat se vztahem, se ženatým mužem...

    Urážet jste začal vy ! A že Ivetu osobně znáte? To může říct každý-i pekař,řezník,pošťák,číšní k....nebo krmič,který si hraje na důležitýho.Proč,když ji tak dobře znáš,ji nepošleš co si o ní myslíš na osobní mail,ale pindáš tady? *8*
  • Re: Re: Re: Re: Chvástat se vztahem, se ženatým mužem...

    jj,přesně tak,když docházejí argumenty nastupujou vulgarizmy, urážky, lékař a pod.

    tak naposled, patriote74, když si IT bezmezně zastáváte aniž by jste ji, předpokládám, znal i jinak než jen z článků.

    Vy Ivetu osobně obdivujete.
    Já ji osobně znám.
  • Re: Re: Re: Chvástat se vztahem, se ženatým mužem...

    Komu říkáš odpad ty blbečku? Ty jsi malej,zamindrákovanej hajzlík,který pouze kritizuje,moralizuje a nechápe,že každý člověk má právo na svoje chyby,omyly,svět není černobílý.Takže si své jedovaté sliny jdi plivat jinam *13* A ošetřující lékař ať ti dá silnější sedativum! *5*
  • Re: Re: Chvástat se vztahem, se ženatým mužem...

    Tak tedy, ještě jednou Patriote74.

    Potká-li svobodná žena ženatého muže, od kterého dostane nabídku na *. Tak je-li taková samice alespoň trochu inteligentní, tak samce odmítne, (možná se i vypláče), ale hlavně pro sebe dál hledá lepší,perspektivní kus.

    Paní Toušlová (nejenže) neodmítla. Ale bohužel, na tomto faktu i dál staví svoji pověst. Nakonec na čem jiném ptám se a zároveň mám pro vás i odpověď.


    S dítětem z rozvrácené rodiny, čímž paní Toušlová je budou vždy takovéto problémy.

    Status rodiny, který sama nezná bude pro ní vždy bezvýznámný. Mláďata neopouští ani opice!, patriote74, natož člověk. A neb I.T. je jen frackem od rozvedených rodičů, tak nikdy neuvidí tak daleko, aby znovu a znovu nezpůsobila bolest.

    Touha prosadit se jen aby dohnala seběved.vzdělaného člověka, toho z ucelené rodiny, je obrovská. Tolik třetí indície.

    A život single do vysokého věku, je
    u ní jen velmi špatnou vzpomínkou na dětství,kterého a nakonec i jí, je mi líto. Tolik indície čtvrtá,poslední.


    Patriote74 , jen to jak se I.T. již léta sebeprezentuje dává všem možnost udělat si o ní dostatečně kvalitní[:pikčr:]. A ony indície, ke způsobu jejího života pak sedí na-pros-to!

    Před svým prahem mám čisto.
    Díky tomu si vážím nejprve sebe samého.
    A ne takový odpad společnosti, jako ty.
  • Re: Chvástat se vztahem, se ženatým mužem...

    Vážený pane Drobný,nevím kdo vám dal právo moralizovat a odsuzovat člověka,kterého vůbec neznáte!Nechcete si raději zamést před vlastním prahem?Jak se říká:KDO BEZ VINY JSI,HOĎ KAMENEM!
  • Chvástat se vztahem, se ženatým mužem...

    Paní Toušlovou jsem nikdy moc nesledoval.

    Po tom, co jsem však shlédnul například pořad "Uvolněte se, prosím" z 23.5.2008, kde se paní Iveta odprezentovala (rovněž) jako žena, chvástající se svým vztahem se ženatým mužem, ji vždy když ji v TV spatřím, raději už v klidu přepínám.

    Úspěch ani pracovní výsledky ji nezávidím. Naopak. Přeju jí to, pokud to sama chce.

    Co mě ale na Vás mrzí, paní Toušlová je, že si svojí kariéru zakládáte na fatku a snad všude kde můžete se chvástáte, vztahem se ženatým mužem, který v tom čase už byl/nebyl/byl/nebyl generálním ředitelem ?! Čechy krásné, Čechy mé.

    Dříve se takovým dámám s velkým D, jak to taky kdosi napsal, říkalo...(mám to napsat?proč?!) Vždyť každý ví.


    Nenadávám Vám, nemám důvod. Vždyt vy jste se musela tímto faktem nejdřív sama pochlubit. Aby se to hned poté, dostalo na veřejnost. A právě tam, ve Vaší chloubě, je alespon pro mně, Vaše skutečná úroveň.


    Boží mlýny melou. A hlavně proto Vám nakonec přeci jen popřeju hlavně, hodně úpřímného štěstí. Petr Drobný - xpedrox@centrum.cz
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM !!!
    *4* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *4* *3* *3* *5*
  • coolin

    vše nejlepší!!!

    k narozeninám !! *15*
  • Vždy krásná a elegantní

    Již pár let tuto dámu s velkým D sleduji na obrazovce a musím s radostí konstatovat,že nic lepšího jsem zatím neviděl.Děkuji Vám za Váš krásný pořad Toulavá kamera a taky za krásný úsměv. *4*
  • Zajímavý měsíc narození.

    Zajímavý měsíc a rok narození. Jinak je sexy. Zdraví Kamil
  • Iveta-

    Iveta-hezká, inteligentní, duchaplná žena. Při moderování absolutně nestranná, ani náznakem nedává najevo nějakou stranickost. Zkrátka profesionálka se vším všudy. *14* *14*
  • krásná

    Iveta je krásná,chytrá ženská,která dělá výborně svojí práci,rád bych s ní procestoval celý svět *3*
  • ivča

    myslím,že by to za to stálo pořádně ju udělat a nejmíň ve dvou,aby si moc neodpočla.Myslím,že by se celkem dala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit