Přejít na výpis diskuzí

Iveta Toušlová

OSOBNOST 27.2.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je velmi sexy!!!Moc krásna žena!!
  • inteligentní ,nádherná žena.
  • Krásná a vzdělaná žena.Milan
  • Iveta-

    Iveta-hezká, inteligentní, duchaplná žena. Při moderování absolutně nestranná, ani náznakem nedává najevo nějakou stranickost. Zkrátka profesionálka se vším všudy. *14* *14*
  • Zajímavý měsíc narození.

    Zajímavý měsíc a rok narození. Jinak je sexy. Zdraví Kamil
  • Vždy krásná a elegantní

    Již pár let tuto dámu s velkým D sleduji na obrazovce a musím s radostí konstatovat,že nic lepšího jsem zatím neviděl.Děkuji Vám za Váš krásný pořad Toulavá kamera a taky za krásný úsměv. *4*
  • Všetko naj... k narodeninám, mám rada, keď Vás v nedeľu dopoludnia vidím na obrazovke ČT1. Je to vždy príjemné, poučné a vo Vašom podaní vysoko profesionálne a dôveryhodné. Dúfam, že to tak bude ešte dlho.
  • Iveta je překrasna žena malo ktera na ni ma.A mimochodem komu čest tomu čest
  • Dobrý den, vysvětlí mi někdo, proč se inovují pořady v ČT jako jsou Události? Nebo se dokonce některé zavedené a poutavé pořady (Toulavá kamera) ruší? Pane Dvořáku, prosím experimentujte si v soukromých televizích, ale Česká televize je televizí VEŘEJNOPRÁVNÍ, a protože platím poctivě koncesionářské poplatky požaduji zachování vytyčeného směru ČT! Velmi se mi líbila skladba pořadů, jejich schéma a kvalita. Stejně jako moderátoři, kterých si nesmírně vážím a cením, ať již to jsou paní Voldánová, Augustová, pan Maršál a taktéž paní Toušlová a pan Klepetko, dva posledně jmenovaní zřejmě doplatili na to, že asi Události nepojali dost "akčně" jako v soukromých televizích! Proboha, pane Dvořáku, nedělejte z ČT další soukromou televizi, anebo ji rovnou přejmenujte na NOVA ČT!
    Paní Toušlová a pane Klepetko, vám oběma děkuji za váš obrovský přínos pro občany této země, kterým jste v krásném kultivovaném provedení přinášeli zpravodajství. Přeji vám mnoho úspěchů, a to jak v osobním životě, tak v tom pracovním a držím, obzvláště vám dvěma palce! Pro mne končí jedna epocha v českých médiích.
  • Přeji Ivetě všechno nejlepší k narozeninám,je nádherná,moc ji to sluší vždy když ji vidím,bohužel zatím jen na televizní obrazovce,přeji si abych ji mohl poznat a obdivovat osobně.
    • Souhlasím úplně s Vámi,ale asi nás bude hodně....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit