Přejít na výpis diskuzí

Izzy Gallegos

OSOBNOST 31.12.2006 1:59
84 příspěvků

Jeho pravé jméno je Christopher. Chrise Gallegose všichni znají pod jménem Izzy Gallegos, Izzy je ale jenom přezdívka, protože jméno Chris se mu zdálo moc známé. Od 15 let se Izzy věnuje muzice. Izzy už dříve vystupoval se sklupinou EXACT,se kterou zpíval a tancoval.Dokonce byli předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson.Později se stal členem komerční skupiny US5.Bydlí s klukama ze skupiny ve společnym WG Domě.Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník-salta patří k jeho tanečnímu stylu.Izzy hraje skvěle na kytaru. Má ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • us5-my-loves

Happy birthday

Všechno nejlepšííí Izzy. *14*
  • mileyhilary

narozeniny

Všechno nejlepšííííí Izzy k narozenínám at se ti všechno splní po čem toužíš a máme tě moooc rádi
  • xxspartankaxx

Izzy Gallegos <3

Izzy je něco jako bůh..:DJe prostě nej!!!
    Je strašnej blázínek!!A to je cool.:D *3*
  • us5fan

Izzyho nej. fan

Moje Kamojda Gabca *15* je strasne *9* zabouchla do *1* *1* *1* *1* IZZAKA *1* *1* *1* *1*
    • xxspartankaxx

Re: Izzyho nej. fan

No já jsem taky do něj ZABOUCHLÁ jak něco...:D *14* *14* Áchjo *3*
  • DUEL Óčko

posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!
  • xxspartankaxx

aa

Koho máte radši? Popový boyband US5 nebo finské rockery The Rasmus? Rozhodnou ti, co přijdou 10.6. do dj diváka!

Převáží fanynky americko-německé skupiny US5 či příznivci rockové kapely z Finska The Rasmus? Obě skupiny pravidelně podporujete v t-music chart, takže dosahují na nejvyšší příčky. Objevily se na stupních vítězů i v RGM Hudebních cenách Óčka. Rasmusáci za rok 2005, US5 za 2007.
    Velikánské ohlasy vzbudily letos únorový klipový speciál US5 i dubnový The Rasmus. Stejnou měrou si o ně voláte a píšete do dj diváka. Kdo je tedy oblíbenější? Co má Óčko víc hrát? Pop, který zastupuje US5, nebo rock prezentovaný kapelou The Rasmus?
    Domluvte se s kamarády, vemte fanouškovské skvosty (plakáty, podpisové karty, výstřižky z časáků, fotky...), vytvořte transparenty a přijďte ve středu podpořit vaši skupinu i celý žánr do živého vysílání! Čekáme vás v půl třetí na Óčku, připravena je spousta hudebních dárků.
  • us5-my-loves

Akce pro kluky !!

Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz
  • kanál

No vypadá jako by právě vylez z kanálu *3* *9*
    • Re: kanál

chcíípni ty zmrde miluuju izzyho a je dokonalej

hey TWL další ubožák *15* Který mu závidí....A z kanálu nevylez :-P...ty vaše trapný keci už mi sou jenom k smíchu...tagže jestli ještě budete pokračovat tak zachvilku skončíte u psichologa *5* a hele proč sem vlastně lezeš?? *1*

hey Izzy je best boy....takze nas***t *8* *16* *10* *14*
    • vinnieanet

Re: kanál

Hele ty debile Izzy je určo 100% hezčí než ty tak drž hubu akorát mu závidíš!!!!!!!!!! *16* *16*
    • ywettelove

Re: kanál

by mě zajímalo jak vypadáš ty ty chytráku!! jenom závidíš nic víc...takže *FUCK_YOU* a nazdar!!
  • ajinka.muck

Izzy je cool

Mno sice vypadá jako by právě vylezl z kriminálu ale jako jinak je upe supl más supl image a je tak splávně třeštěný tak myslím že mezi US5 dost zapadá *15*
    • Re: Izzy je cool

a hlavně je krásnej... :-)
  • Izzy je nejhezci!!

proste ted jak ma ty mini copanky s satkem je krasnej .. a ten sexsi pirsing!! MILUJU HOOOOOOO miluju cele US5 sou nejuzasnejsi

*14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit