Přejít na výpis diskuzí

Izzy Gallegos

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co takhle

    holky musíme vymysle jak nás zviditelnit aby us5 přijeli do čr jestli vás něco napadne tak mi napište na mejl ale prosím helpněte nám my si všechny přečtem a vybere me jich pár a ty uskutečníme doufám že se vy skvělé faninky us5 přidáte a tím pomůžete tak pište dík
  • Ira Losco

    boze viete kto je Ira Losko?
    ano to coho som sa tak strasne bala
    jeho PRIATELKA .... pozrite si fotky na strane www.janinenka1.sblog.cz/2006/03/13/ 53

    no a aby rec nestala ani sa nevie ci spolu chodia,randia,alebo su po...rozchode ja sa zblazdnim a inac je spevacka a nahodou nieje skareda naozaj *9* no tak pozrite si to a piiiste názori piste... *10*
  • videa

    cawte vsetci na youtube si popozerajte srandovne videa*14* o izzym a le a o tejto super skupine najlebsie videa su :us5 in kika, us5 strip, rent a pocher 2005 us5, us5 at GZSZ, us5 im stripclub, us5 in star hause,vsetky videa bik in america.....inac nezabudnite si vypocut novu pesnicku the child insanite... *14* paaa
  • fotky

    cauky vsem ja sem dala fotky do tohto albumu ... poslala som ich a atale tam niesu*9*bude dlhsie trvat ked ich daju? potom si ich pozrite su uzasne nasla som ich na stranke izzy-us5.com jeeej a su aj s koncertu schau nicht weg som pozerala ten koncert na vive bol uzasny podla mna boli totalne uchvatny ... su aj na youtube.com len si dajte schau nicht weg...packo cus bus autobus *1* *14*
  • Hlasujte!!

    Ahojky...chtela bych vás všechny kapku poprosit..hlasujte na tomhle odkazu http://www.jetixtv.de/home/siteframe.html?gotourl=/localise/jetixawards2007/ diky tomu mužou us5 vyhrát už podruhý cenu jetix award...1,jenom kliknete na uvod pak vam naskoči tabulka kde budou skakat th us5 atd..2,na to kliknete a vlevo budete mit seznam možnosti hlasovani3,vyberete beste band a kliknete na us5..tam pak naskoči takova skoro pruhledna tebulka kde bude willst du jetz wählen?..date JA a tim dáte usikum hlas...tak hlasujete koncem řijna to konči *3* *3*
  • hihi

    *1* *1* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* wow
  • Izzy

    som fanuuuusik *14* izzyho navzdy milujem ta izzy *14*
  • Izzy Gallegos

    ludia ja milujem Izzyho je super a teraz vyzera super ja ho zeriem milujem... a ked ho vydim placem *9* ...joj ja ho zboznujem *14*
    • Re: Izzy Gallegos

      Izzy je opravdu krásnej a má sladkej ůsměv
      • Re: Re: Izzy Gallegos

        prestneee ... *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Izzy Gallegos

      ziadny chlapec ma neocaril tak ako Izzy do ziadneho niesom tak zamilovana ako do neho je ten naj zboznujem ta Izzy kiezbi som ta mohla stretnut... *9* milujem ta veeeeeeeeeeeeeelmi....... I love iou Izzy *14*
      • Re: Re: Izzy Gallegos

        ja ho zboznujem neviem co mam robit jooooooooooooooj *1* *14* *9* *14* *9* *15* *8* *15*
        • Re: Re: Re: Izzy Gallegos

          Ahojik...já jsem na tom stejně, ale poradím ti-najdi si ho na icq!!! *3* Je to super *14*
          • Re: Re: Re: Re: Izzy Gallegos

            ahoj to myslis vazne on je na icq? ty kokso*14* ...a ty si ho nasla*14*? a ma tam aj fotku ? pisala si si snim? boze ja sa zblazdnim nemam icq... aaaaaaaaaa
  • izzyy

    Joo izzy je goodkovej akorát se narodil 19.září a ne řijna*7* a je tim pádem ve znamení panna a ne váhy..jen taková drobnost která je docela podstatná *1*
  • podle me je kazdy z us5 sexy a kazdy ma svuj vkus tak bych si odpustila psat o nich ze jseou hnusni ja taky nechodim napriklad na stranky hokio hotel nevyrvavam tam ze je to trapas a podobne tak at toho ten dotycni a kazdy vi o kom pisu necha *3*
    • Re:

      presne si to odhadla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit