Přejít na výpis diskuzí

Izzy Gallegos

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Izzy je nejlepší kluk na světě *14*
    • Re:

      ahoj aj ja si to myslim aj ty ho milujes tak ako ja... ja aj placem ked ho vidim ako krasne tancuje juuuj je stasne super...... SEXI *14*
      • Re:

        vsak niesom sama *3* ked si myslim ze IZZy je najnaj na svete je strasne pekny a jeho oci*14* su nadherne a ked si namaluje linky ciernou farbou je este krajsi joj je naozaj SEXI ja som bola zamilovana vela krat*14* ale niaky chlapec ma neocaril tak ako on je najnaj ... keby som ho tak poznala*9* a on mna a vedela by som dobre po anglicky ... *14*musim vam povedat este nikdy som prenikoho tak neplakala co ja vzdy milujem ho a veeeeeeelmi *1* ...cmuk IZZY cmuk *1*
  • Sakra já si poblila monitor když jsem ho viděla!!!Jak můžete napsat že tenhle hnus je sexy??? *7* nechápu...
    • Re:

      odkaz
      • odpoved tej hore

        SI PEKNA KRAVA *13*
  • podle me je kazdy z us5 sexy a kazdy ma svuj vkus tak bych si odpustila psat o nich ze jseou hnusni ja taky nechodim napriklad na stranky hokio hotel nevyrvavam tam ze je to trapas a podobne tak at toho ten dotycni a kazdy vi o kom pisu necha *3*
    • Re:

      presne si to odhadla *1*
  • izzyy

    Joo izzy je goodkovej akorát se narodil 19.září a ne řijna*7* a je tim pádem ve znamení panna a ne váhy..jen taková drobnost která je docela podstatná *1*
  • Izzy

    som fanuuuusik *14* izzyho navzdy milujem ta izzy *14*
  • hihi

    *1* *1* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* wow
  • Hlasujte!!

    Ahojky...chtela bych vás všechny kapku poprosit..hlasujte na tomhle odkazu http://www.jetixtv.de/home/siteframe.html?gotourl=/localise/jetixawards2007/ diky tomu mužou us5 vyhrát už podruhý cenu jetix award...1,jenom kliknete na uvod pak vam naskoči tabulka kde budou skakat th us5 atd..2,na to kliknete a vlevo budete mit seznam možnosti hlasovani3,vyberete beste band a kliknete na us5..tam pak naskoči takova skoro pruhledna tebulka kde bude willst du jetz wählen?..date JA a tim dáte usikum hlas...tak hlasujete koncem řijna to konči *3* *3*
  • videa

    cawte vsetci na youtube si popozerajte srandovne videa*14* o izzym a le a o tejto super skupine najlebsie videa su :us5 in kika, us5 strip, rent a pocher 2005 us5, us5 at GZSZ, us5 im stripclub, us5 in star hause,vsetky videa bik in america.....inac nezabudnite si vypocut novu pesnicku the child insanite... *14* paaa
  • co takhle

    holky musíme vymysle jak nás zviditelnit aby us5 přijeli do čr jestli vás něco napadne tak mi napište na mejl ale prosím helpněte nám my si všechny přečtem a vybere me jich pár a ty uskutečníme doufám že se vy skvělé faninky us5 přidáte a tím pomůžete tak pište dík
  • Buzik"!!!

    Izzy je buzik!!!Nesnášim Us5 sou buzici wšichni,byl docela pěknej s těma dredama,ae pak zkopírowal Billa z Th a chce se mu prostě wyrownat copak ste slepý???Je to buzerant a tky nim zůstane!!! *15* *15*
    • Re: Buzik

      ty afgánská ptačí prdel chcípni na černej mor vole =DD zmrde neni teplej ani nic je naprosto dokonalej a já ho miluju fuuj ty hovne ty seš gej vole a nežij debile vole =P
    • ywettelove

      Re: Buzik

      no jasně kopíruje vole..takovýho kokota..to určitě..to nemá za potřebí...ty kravko..XD a náhodou je moc krásnej, takže svoje názory si můžeš strčit akorát tak víš kam...:P
    • Re: Buzik

      drahá blbko tees.
      si dost trapná protože každý ví že US5 sou nej a ani ty ani nikdo jinej to prostě nezmění s tím se musíš smířit já třeba taky neříkám že Bill z TH je č...k nebo buzerand ale opravdu težkej protože si lakuje nehty a oblíká se jako holka tak si ty sbvoje proslovi nech pro ne¨ěkoho jinýho jelikož na to nikdo není zvědavej ani já ani žádná fanynka us5 *13* *13* *13*
    • Re: Buzik

      jestli si to myslíš , tak si to mysli , ale neotravuj tim ostatní. *16* *16*



      ps: jediný buzík jsi tu ty !!!
    • Re: Buzik

      hele ,když se ti US5 nelíběj,tak tady nemáš co dělat!!Nevím,co tu pohledáváš,pizdo!! Choď si tam ,kde se ti líbí(třeba do prdele,mě je jedno kam!)
      takový sifláče,jako ty,by měli ztřískat na hromadu!! *13* *10*
    • kiqinka13

      Re: Buzik

      mno a komu to cpeš??? *7* každej má inej názir,každýmu se libí někdo inej..tak tu nebuzni a pedej někam inam když se ti izzýk a US5 nelíběj *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit