Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj já tebe taky ty jahůdko moje
    • mucQ *14*
  • Ahoj jachyme moc tě miluji
  • Já jáchym sem a kdo nevěří tak ať , mě to neva sám vím že to sem já a to mi stačí takže si říkejte co chcete :-D :-D
    • Ty seš ťulpas, vážně! Jáchym se takhle vůbec nechová a jestli si mylíš, že ti to uvěřím, tak seš na omylu, tohle je fakt ubohý..
      Tak za 1. Jáchym by oslovil své fanynky. 2.Jáchym by Nikdy na síť nenapsal ,,miluji vás, ale né tak moc jako svoji holku. A za 3. Jáchym nemá holku :)AAAA zásah!! Takže odpal trapnej fejku :) << jenom, kdyby někdo dolejc to nečetl :-) A mimochodem všem je jasný, že ''Adriana'', co tu ''napsala'' seš ty...
  • Za to co jsem psal se moc omlouvám byl sem naštvanej a psal jsem kraviny takže sorry mám vás rád. :-) :-) :-) :-D :-D :-D
  • kdo píše za jáchyma je uplný idi... akorád ubližuje faninkám a pravý Jáchym to není jáchym totiš miluje svoje Jachymers!!!holky budte v klidu *3*
  • Moje pravé číslo nikdy neřeknu a kor vám. Nejsem tak blbej a najivní jako tady někdo. Já holky nemám rád já je miluju.
    • protože ho nevíš
  • Má holka se jmenuje Adriana a je jí 15
  • Miluji vás, ale ne tak moc jako svou holku takže mě nechte nepokoji nechci vás. BEZ URÀŽKY ale štve mĕ to.
    • Ty seš ťulpas, vážně! Jáchym se takhle vůbec nechová a jestli si mylíš, že ti to uvěřím, tak seš na omylu, tohle je fakt ubohý..
      Tak za 1. Jáchym by oslovil své fanynky. 2.Jáchym by Nikdy na síť nenapsal ,,miluji vás, ale né tak moc jako svoji holku. A za 3. Jáchym nemá holku :)AAAA zásah!! Takže odpal trapnej fejku :)
    • Mifinka23
      Jako kde máme jistotu, že jsi pravý Jáchym??
  • ty co jsi psala že jsi jeho holka to nejsi jáchym je single a nikoho zatím nechce spamatujte se proboha ps:jáchym to nečte
  • Já jsem jeho holka a jsem strašně vyděšená co mu to píšete chudák Jáchym *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit