Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemáá to cenu...když bydlí až v Praze :p
  • ty volee holky ste normální :D
  • To vážně všichni milujete Patrika ?? JO já vim je hezký ( jak pro koho), možná (určitě) bude i filmovou hvězdou , ale stejně si myslim že ani jedna zvás s nim nebude chodit!!
  • to číslo co napsal Jáchym není pravdivé nevíte někdo jeho pravdivé tel.číslo
  • martinka.volfova1
    Strašně MOOOC tě MILUJUUUU ... *14* *14* Jestli máš facebook tak napiš ju? *3* Martísek Volfísek Volfová (jsi NEJHEZČÍ KLUK NA SVĚTĚ kterýho jsem kdy viděla .... a napiš jo ? *3* *14* *14* I LOVE YOU <3 :* *14* *3*
  • martinka.volfova1
    Ahooj..Já jsem TVOJE NEJVĚTŠÍ FANINKA *14* *14* *14* *14* *14* pošli mi pls tvoje tel. číslo ju ? *3* Mart'a
  • holky mě se strašně líbí Jáchym kraus a já jsem ho jednou potkala a on mi dal jeho tel.číslo.Chcete ho vědět???jo a s Myškou nemůže chodit protože s nim chodím já,leda že by mě s ní podváděl.....no ale to nejdevždyť se nikdy neviděli!!!ale pěkně by mě nasral kdyby jsem se dozvěděla že chodí s nějakou holkou co si říká Myška tak trapný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • apiš jeho číslo a jak se vlastně jmenuješ? fakt s ním chodíš, moc tomu neverim, nevis jeste uici kde jachym bydli?
    • Pls řekni mi ho
    • Prosím napiš to číslo strašně se mi líbí a neboj nepřeberu ti ho
    • sory lidi já jsem špatně napsala mé jméno protože jsem do Jáchyma zabouchlá a jeho jméno píšu všude
  • vážně? jestli píšeš pravdu tak se divím. já jsem si myslela, že nikdo takovouhle ulítlou kámošku nemá. ale jak je vidět, opak je asi pravdou
  • Ahoj Jáchyme chci se zeptat jestly máš Facebook ??:D
    • JO Jáchym Kraus má facebook. *3*
    • Má koukej: http://www.facebook.com/profile.php?id=100004535529205&fref=ts
      To je praví nekecám;). *4*
  • Ahoj holky mě se také líbí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit